Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Lamborghini Miura


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

mniodzio :)

 

male ale.. wieksza felga niepociaga za soba szerszego rozstawu mocowania srub... przeskaluj to bo wyglada jak monster truck :P (z monster garage)... no chyba ze jst dobrze a mi sie tylko w oczach mieni :P (pol dnia meble skrecalem.. sic! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale mocowania praktycznie zostały takie same. Pozatym to zalezy od piasty, wiec mozna powiedziec ze niewiadomo jaka tam jest :] Jeszcze poprawie te felgii i chyba juz takie zostawie. W sumie Ford GT40 ma felgii podobnego rozmiaru, tyle ze nie takie szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przerażeniem zaczynam stwierdzać że mi się podoba ;)

Ale nadal uważam że tuningowanie takiego klasyka to zbrodnia. Wóz traci przez to charakter oryginalnego lamborgini.

Jako Miura jestem na nie... jako zwykły samochodzik sportowy jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co Ci chodzi Batou ... ale mam troszke odmienne zdanie :) Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie ale ja uwazam ze wymiana felg i obniżenie w zadnym wypadku nie narusza konstrukcji auta. Nie mowie oczywiscie o przypinaniu zbędnych plastikowych badziewi, bo jestem tego przeciwnikiem. Ale dobre felgi (nie koniecznie te ktore podobały sie twórcą auta) i jego obnizenie ( co nadaje mu agresywnej sylwetki ) myśle ze mu nie zaszkodzą :) Szanuje Twoje zdanie i nie zamieszczam tu mojej wypowiedzi zeby sie sprzeczac :p Pozdrawiam ! Jedzcie PIZZE ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha .... mam pytanie. Tylko odpowiedzcie :p Robic to auto z tym poszerzonym nadkolem bo sam juz nie wiem, czy z normalnym oryginalnym ? Myśle ze zrobie z oryginalnym ale chcialem sie utwierdzic w przekonaniu. Dzieki z gory za wypowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy ale na samochodach troche się znam (chyba) bo na modelingu to nie za bardzo. Ogólnie Miura Piękny samochód jest i nie widze potrzeby "tjuningu" hehe. Co do felg to racja - Osadzone bardzo głęboko - zazwyczaj osadzenie jest pośrodku szerokości felgi - a tu ta felga to chyba ogromnych rozmiarów. Są przecież granice nadkoli. Ale jak znam życie to ja sie nie znam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ze przerobie ten srodek :] A teraz bede dłubał powoli zawieszenie ... do karoserii wroce pozniej. Miałem wene i zrobiłem tyle. Kiedy wrzuce cos nowego tego nie wiem. Pozdrawiam !

 

ps. Myśle ze dokładniejsze wykonanie jest zbędne bo i tak nie wiem czy to bedzie wogole widoczne przy renderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności