Skocz do zawartości

Teczka 2D: Nerio


Nerio

Rekomendowane odpowiedzi

Przez uwagę, że zaczynam dopiero swoją karierę na max3d chciałbym Was przywitać! :)

 

Niecałe 2 lata temu rozpocząłem moją walkę ze sztuką i tak oto tutaj jestem. Chwaląc się moimi dotychczasowymi wypocinami. Mam nadzieję, że nikt nie oślepnie od moich obrazków ;). Liczę na szczerą krytykę aby szybciej wybić się ze strefy dla początkujących. Teraz życzę miłego oglądania. :)

 

Jeszcze ciepły obrazek na kontest The Last of Us:

ebn8.jpg

 

Moje pierwsze spotkanie z projektem wnętrza:

jra9.jpg

 

I inne szaleństwa, szkice i spidy:

o3wj.jpg

 

5hy8.jpg

 

kyy4.jpg

 

73ux.jpg

 

e93l.jpg

 

lz6g.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

icqg.jpg

 

vmdt.jpg

 

t86y.jpg

Edytowane przez Nerio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witaj !

 

Dużo ciekawych rzeczy u ciebie , jednak spostrzegłem że powinieneś zwrócić uwagę na rozmieszczenie planów i perspektywy powietrznej oraz na anatomie postaci w twoich pracach.

 

Pooglądaj sobie jak gość buduje ilustracje można się sporo nauczyć : http://www.youtube.com/user/fzdschool?feature=results_main

 

Odnośnie anatomii to w necie jest masa materiałów ale najlepiej zakupić dobrą książkę i wykonywać dużo szkiców.

Tu masz fajnego bloga do rozkminki : http://www.inspirationalartworks.blogspot.com/p/anatomy-images.html

 

Najbardziej podoba mi się druga praca , świetnie zaprojektowany pokoik przytulnie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !

 

Dużo ciekawych rzeczy u ciebie , jednak spostrzegłem że powinieneś zwrócić uwagę na rozmieszczenie planów i perspektywy powietrznej oraz na anatomie postaci w twoich pracach.

 

Pooglądaj sobie jak gość buduje ilustracje można się sporo nauczyć : http://www.youtube.com/user/fzdschool?feature=results_main

 

Odnośnie anatomii to w necie jest masa materiałów ale najlepiej zakupić dobrą książkę i wykonywać dużo szkiców.

Tu masz fajnego bloga do rozkminki : http://www.inspirationalartworks.blogspot.com/p/anatomy-images.html

 

Najbardziej podoba mi się druga praca , świetnie zaprojektowany pokoik przytulnie :D

 

 

Już zdążyłem pooglądać wiele filmików od Fenga i przyznam, że można się wiele nauczyć. Jednak mam w sobie coś co przeważnie włącza tryb konceptowy gdy chcę coś namalować(strzel wszystko z boku albo z przodu :D). Staram się to zabić haha.

 

I dzięki wielkie za tą stronkę z anatomią. W ogóle nie miałem pojęcia, że istnieje. ^^ Ostatnio pożyczyłem książkę Sarah Simblet "Anatomy for artist" więc razem w zestawie z tym blogiem wystarczy do upgrade'u skilla. Trzeba tylko się wziąć do roboty :D

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc. ^^

 

- - - Połączono posty - - -

 

Dorzucam jeszcze kilka portretów:

 

bz4e.png

 

sq2m.jpg

 

6aus.jpg

 

3ak3.jpg

 

osdh.jpg

 

y1f8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne panienki :) co prawda miejscami trochę płasko w pierwszej pracy oczy lekko za bardzo rozbieżne ale to drobnostki , wystarczy przypomnieć sobie proporcje twarzy mniej więcej i już będzie lepiej , ogólnie widać że ładnie budujesz buźki .

 

 

Jedyne co bym jeszcze zrobił dla progresu to wywalił ze swojej palety czarny i biały kolor to znaczy nie mieszał go zbytnio z innymi bo łatwo można przepalić bądź pobrudzić prace a przecież mamy tyle barw które mogą oddać lepiej głębie :) Aha i przestań malować włosy w taki sposób ,

mam tu na myśli malowanie mozolnie włosek po włosku lepiej zastąpić to dobrym dużym brushem.

 

 

 

Jednak mam w sobie coś co przeważnie włącza tryb konceptowy gdy chcę coś namalować(strzel wszystko z boku albo z przodu :D). Staram się to zabić haha.

 

 

Znam ten ból , sam z tym walczę :P

 

Daj sobie jakąś miniaturę obrazka w załączniku teczki bo ludzie nie wiedzą czego się spodziewać w niej :D

 

3m się byku i nie obijaj się ;)

Edytowane przez SammaeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to już osiągnąłem :D Widać to na pierwszych pracach w wątku. Przyznam się bez bicia, że moje początki bazowały monotonnym nadużywaniu ich haha :D Więc nieskończona banicja dla czarnego i białego! muahahahum

 

I małe pytanko odnośnie miniaturki. Jeszcze młody i głupi na tym forum jestem i nie wiem czy po fakcie można dodać miniaturkę czy już po stworzeniu wątku popij wodą. Czytałem tutka i nie widziałem możliwości zmiany po. Przetrzepałem również cały profil i wątek. Albo jestem ślepy albo ostro nierozgarnięty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności