Skocz do zawartości

Wiz: Piętro apartamentowca


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście można by było troszkę podciągnąć. Nie jestem biegły w maxowych funkcjach więc napiszę Ci co rzuca się w oczy wizualnie ;) Zieleń troche plastykowa, mogłeś podciągnąć balans kolorów w ps. Drewno... Wydaje mi się, że to zwykła textura z bumpem? W tej wizce fajnie by było wymodelować poszczególne deski i stworzyć delikatny efekt nierówności. Niebo sztucznie wygląda, wydaje mi się, że słońce świeci z innej strony, niż sugeruje niebo. Woda wyszła jakaś taka brudna. Wnętrze wygląda tak jakby była nałożona tylko jedna podstawowa textura na wszystkie obiekty.

Nocny render wygląda moim zdaniem słabo ale nigdy nie bawiłem się nocnymi renderami i nie będę się wypowiadał.

Diabeł tkwi w szczegółach ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca dobrze zaznaczył sprawy błędów szczególnie dotyczących oswietlenia sceny, mi najbardziej w oczy rzucaj się niskiej jakości materiały np leżaki zapewne mają być plastikowe a ty tego zupełnie nie widać, do desek tak tych na podłodze jak i ścianach jest darmowy floorgenerator http://www.cg-source.com/floorgenerator.php a jeszcze gdy zastosujesz multitexture map to na pewno uda cisie otrzymać fajny efekt drewna. W nocnym ujęcieu pokusiłbym się o podświetlenie basenu od wewnątrz może ci to dać bardzo fajny efekt, ogólnie obie sceny są za ciemne i wszelkie detale nikną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale to jest totalna porażka szczególnie mówię o ujęciu dziennym całkowite niezgranie tła ze światłem w scenie, jeśli masz z tym problemy spróbuj zrobić oświetlenie sceny przy pomocy hdri, materiał wody nadaje się na materiał do rzeki lub jeziora w basenie masz przezroczysta wodę. Albo za mocno wyostrzyłeś w postprodukcji albo sypie ci się filtr aa ząbkowane krawędzie desek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności