Jump to content

marcin88

Members
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About marcin88

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pozytywny komentarz! Projekt uważam za skończony, zapas energii się skończył ;) facebook
 2. Hej, chciałbym pokazać mój ostatni projekt robiony w wolnym czasie, projekt biura OFIS ARHITEKTI/ Słowenia całość robiona w maxie, vray'u i PS.
 3. Z mojej strony mogę polecić krzesło IOO http://www.grospol.com.pl/web/krzesla-fotele/35/ioo-bs-kmd30 . Wcześniej siedziałem na fotelu Sitag Wave, Reality i porównywałem w sklepie do Ergohuman'a. Dla mnie IOO było najwygodniejsze i nie żałuje zakupu. Bardzo wygodne i przewiewne, regulacja tak jak w Ergohumanie - sporo funkcji. Oczywiście to sprawa indywidualna, jednak dla mnie (180cm) IOO było najwygodniejsze. Myślę, że nie ma co żałować na dobre krzesło.
 4. Super prace! Dwa pierwsze ujęcia wyglądają jak fota ;] Za to średnio mi się podoba trawa (11 i 13), ale to czepialstwo z mojej strony. Całość jak najbardziej zasługuje na froncik!
 5. Ładnie i miękko ;] Jaką rozdziałke dajecie na finalne ujęcia?
 6. Świetne prace i świetne portfolio, zazdroszczę skilla. Zgodzę się, że bardzo trudno jest zrobić dobrą wizualizację bez dodatkowych efektów, szczególnie kiedy projekt jest słaby. Mir to wysoka półka, ale też dobra architektura. Obawiam się, że polityka Mira mogła by się nie sprawdzić przy wizualizacjach deweloperskich, gdzie wszystko ma być sielankowe i kolorowe ;) No ale tak jak mówisz to kwestia odpowiednich klientów. Myślę, że z takim skillem nie musisz się martwić o takowych ;) pozdrawiam
 7. bardzo wam dziękuję, obie opcje zadziałały.
 8. model bez shella: http://imgur.com/he8azw1 i po nałożeniu shella: http://imgur.com/VhQenma
 9. Hej, czasem jak używam shella pojawiają się brzydkie artefakty na modelu i zastanawiam się z czego to może wynikać? Jak to można zlikwidować i co jest przyczyną? Ma to jakiś wpływ na render? przykład: http://imgur.com/R63yl8Q Pozdrawiam
 10. bardzo ładne nasycenie barw. Prawie fotoreal :)
 11. Jak zwykle bardzo ładnie. Podoba mi się kompozycja i materiały. Brawo!
 12. Cześć! Projekt w prawdzie skończyłem już jakiś rok temu, ale postanawiam go wrzucić na forum. Architektem jest Kazuhiko Kishimoto. Całość modelowana przeze mnie, drzewka modelowane w GrowFX. Scenka robiona w celach testowych i do portfolio ;)
 13. gratulacje za wyróżnienie na Bekermanie!
 14. bardzo ładne, czyste katalogówki. Odbicia terenu w oknach pochodzą z mapy hdri czy wstawiłeś może jakiegoś plane'a ze zdjęciem? pozdrawiam
 15. Przyjemne w odbiorze wizki. Te przepalenia dają ciekawy efekt. Materiał sofy wyszedł trochę betonowy, ale całość na + :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy