Skocz do zawartości

[interior] in / out salon


bpuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!,

Chciałbym podzielić się z wami moimi pracami. Jako pierwszą na tym forum postanowiłem wrzucić projekt salonu firmy KLER, który kiedyś zdobył wyróżnienie. Wizualizacje natomiast postanowiłem "odświeżyć" i wykonać na nowo :)

soft: 3ds Max + V-Ray, Photoshop

 

Pozdrawiam

bpuch

 

 

in___out_salon_01_by_bpuch-d6q0hit.jpg

 

in___out_salon_02_by_bpuch-d6q0hj6.jpg

 

in___out_salon_03_by_bpuch-d6q0hl1.jpg

 

e47a27e780b54b841c04f2e1af429694-d6q0jfv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak idea i projekt fajne natomiast czepie się bardziej samego renderu przesadziłeś z kontrastem meble czarne nikną w swojej masie, ogólnie światło zupełnie nie zrozumiałe , największa intensywność światłą centralnie a cieniowanie w skos przy takim cieniowaniu znacznie więcej światła powinna dostarczać prawa tafla szyby,filtr aa ci się sypie w wielu miejscach, Na ujęciu exterior zupełnie bezsensowna ide rozmazanej postaci kobiety wszytko ostre tylko ona nie. Samo danie exteriora tez zaburza sprawę oświetlenie które masz na głównej wizualizacji zupełnie inne światło wpada do tego pomieszczenia i z innego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo dziękuję wszystkim za komentarze i uwagi. Postaram się wyciągnąć z nich wnioski przy wykonywaniu kolejnych prac.

 

Adek: Dzięki!

Zbychowaty: meble jak to meble :)

kowalskikamil: Cień osoby na 1 wizualizacji dopasowałem do cienia rzuconego przez fotel. Światło zewnętrzne jest o tyle moce, że trudno byłoby wzmacniać bardziej cień przed i pod butem postaci.

skalpel3d: 1. Kontrast rzeczywiście jest wyraźny, ale chyba nie na tyle aby czerń ginęła w swojej masie? Wezmę to jednak pod uwagę.

2. W scenach zastosowane jest 1 ukierunkowane źródło światła więc nie rozumiem co ci się sypie?

3. Ujęcie exterior wykonywane jest na zdjęciu, które sam zdrobiłem. Udało mi się uchwycić przypadkowo idących chłopców w ruchu jak widać rozmazanych bo takie zastosowałem ustawienia. Postać mężczyzny patrzącego na froncie jest statyczna. Dziewczyna wewnątrz boksu lekko się porusza, gestykuluje i stąd delikatny blur aby dostosować się do parametrów zdjęcia.

4. Nie rozumiem co ma światło sceny interior do oświetlenia exteriora jeśli są one wykonane z założeniem różnej pory dnia / godziny?

Zdjęcie z ulicy robione było przed południem a interior pokazuje 15-17.

 

Pozdrawiam

bpuch

Edytowane przez bpuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności