Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Nazywam się Grzegorz i jestem tu nowy. Namawiany przez dobrego przyjaciela, kuszony wieloma pozytywnymi opiniami na temat powyższego forum, a także społeczności forumowiczów postanowiłem założyć własną teczkę. Rysunkiem zajmuję się od zawsze, epizodycznie zajmowałem się (i zajmuję nadal od czasu do czasu) malarstwem, fotografią, kolejnym narzędziem realizowania pasji stała się grafika komputerowa. Staram się ciągle uczyć i doskonalić warsztat, w swoich pracach rzadko widuję pomysł pierwotny, który przyświecał mi na początku, mimo to wszystkie wykonane dzieła dają mi ogromną satysfakcję. Zapraszam do zapoznania się z galerią moich prac, zarówno tych ukończonych, jak i tych, które dopiero doczekają się finalizacji w nieokreślonej przyszłości. Zapraszam również do budującej, szczerej i bezlitosnej (a jakże!) krytyki :)

 

Grzegorz Wlazło

www.grzegorzwlazlo.pl

 

BUSHIDO...png

 

 

 

Smaug4.png

 

Manwe1.jpg

 

Maedhros1.png

 

Baruk-Khazad.png

 

Turin1.png

 

GiA111.png

 

Krasnale.jpg

 

Noldor1.png

 

Poor-Leno4.png

 

Syrena1.png

 

Tapeta62.png

Edited by GrzegorzW
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!

Fajna kreska. Podobają mi się kolory pierwszej pracy, ale mam wrażenie, że jakościowo góry (tło) odstaje od planu pierwszego. Pozostałe szkice świetne. Czekamy na więcej i mam nadzieję, że ktoś kto się zna napisze coś więcej.

 

Ja tymczasem podpowiem techniczną kwestię. Warto dodać załącznik do pierwszego postu (edytuj / opcje zaawansowane - załącznik). Wtedy pojawi się wątek promowany w tym miejscu: http://max3d.pl/galeria/ oraz na liście forum

Link to comment
Share on other sites

Ok, dzięki za radę, wiedziałem że coś mi umknie :) Co do pierwszego szkicu - jestem tego samego zdania, jednak wolę się już z nim nie dłubać - kiedy raz zacznę korekty, mogę ich nigdy nie skończyć, nigdy nie uważam swoich prac za ewidentnie pełne i skończone. Musze nad tym popracować.

Link to comment
Share on other sites

Masz łapę i fajną kreskę i ogólnie wszystko, co potrzeba, żeby wymiatać na najwyższym poziomie - moim skromnym zdaniem przynajmniej. Zdecydowanie więcej musisz robić z obserwacji, a rezultaty na pewno będą. Wiem, że trudno wyjść czasami poza strefę komfortu i wziąć się na poważnie do roboty, ale bez tego po prostu nie rozwiniesz się dalej.

Link to comment
Share on other sites

Po krótkiej przerwie przesyłam Wam kilka nowych prac. Jest to kolejny krok w stronę zilustrowania wszystkich concept artów do "Silmarillionu", których nagromadziło się trochę od czasów dzieciństwa.

Noldor3.png

Noldorski wojownik z hufca Feanora, przedstawiciel plemienia Elfów, występujących w uniwersum Śródziemia.

 

Nowy-Smaug.jpg

Kolejny wizerunek Smauga. Kto wie, może za jakiś czas powstanie wersja 3D.

 

CloudRiderPromo.png

W tym wypadku moja ostatnia perełka. Mam przyjemność przedstawić ilustrację promocyjną gry zręcznościowej na wszelkie urządzenia mobilne. Cloud Rider, bo tak nazywa się produkcja, to gra utrzymana w klimacie steampunku, w której gracz może wcielić się w pilota sterowca. Prezentowana grafika zawiera wyłącznie elementy, których jestem autorem, łącznie z logo firmy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy