Skocz do zawartości

RoboCop - nowy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

@tmdag ten wątek to żaden wyznacznik opinii użytkowników forum na temat filmu.

 

Mnie osobiście nie podoba się to co zrobili z jedną z moich ulubionych postaci filmowych, gdzie główny bohater jest połączeniem kilku innych(strój batmana, akcje Iron Mana, skoki zielonego) i mimo upływu lat oraz technologicznego nie widzę postępu.

 

Nie uważam że to będzie gniot czy zły film, ale robocop tylko z nazwy, bo odebrano mu główne cechy.

Dla mnie to jest to samo co by wsadzić Batmana w srebrną blachę, Supermana zrobić anorektykiem, Zielonego na różowy z kamienną twarzą wzorowaną na Jane Ahonenie.

 

Zapewniam jednak że nie jestem przepracowany, sfrustrowany i nie idealizuje postaci, leczy wyrażam swoje niezadowolenie, bo akurat proponowane zmiany mi nie odpowiadają. Stopień agresji = 0.

 

Dodam że efekty interesują mnie najmniej z racji tego że bariera została złamana, to nie jest kluczowy aspekt, a do robienia blura wystarczy że zdejmę okulary(kwestia indywidualna).

 

Uważam że dyskusja może być fajna do czasu kiedy nie sprowadza się do oceniania na wzajem, bo później temat idzie nie w tym kierunku który powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polecam:http://www.youtube.com/user/robocoparchive1

 

Kostium i makeup w RoboCopie są naprawdę genialne. Nowa wersja nie robi takiego wrażenia.

 

2014

TrgBC0dl.jpg

1987

etReL5Rl.jpg

 

heh, przy kazdym trailerze na tym forum, 90% komentarzy pesymistycznych :)

 

To jest światowa norma ;) Jak wchodzę na forum IMDb, to prawie pod każdym filmem znajduję wątek zatytułowany "Worst Movie Ever!!!" i kłótnie na 100 stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności