Skocz do zawartości

PodwojneD

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jestem tutaj nowa. Kazano mi się zarejestrować z wykopu na tym forum więc jestem. Na początek moja postać którą zanimowałam rysunkowo, zaczynałam na papierze, potem poprawiałam w programie Toon Boom Harmony. Nie jest całkowicie w kolorze gdyż czasu brakło. Kukuryk został zaprojektowany na zajęciach w Academy of Art University. Mam nadzieję że się podoba.

 

Witam wszystkich :)

Edytowane przez PodwojneD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z kurczakiem pracowałam przez semestr. Na zajęciach mieliśmy za zadanie zaprojektować własną postać i potem przez semestr robiliśmy z nią różne ćwiczenia. Nie zrobiłam wszystkiego w kolorze bo niestety miałam mały wypadek i moja rysownicza ręka była niedyspozycyjna, szwy i te sprawy...mimo to zrobiłam dużo. Pokochałam Kukuryka i bardzo chciałabym coś więcej z nim zrobić, niestety w chwili obecnej nie mam czasu... ale.... biorę udział w projekcie anislam, gdzie każdy animator dostaje 100 klatek i musi je zanimować, później wszystko zostanie złożone w całość. Mam nadzieję że projekt wypali, do swojej części użyłam kukuryka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spłaszczenie strefy mimicznej + małe oczy zabije Ci tą postać. Musisz grać całym ciałem, by cokolwiek pokazać i robić X wiecej klatek od osoby, ktora zaprojektuje sobie postać z lepszą strefą mimiczną.

Sama animacja pozytywna, ale do kolejnej produkcji bym go nie pchał, chyba lepiej dla rozwoju porzucać wczesne rzeczy i robić kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Postaram się nie schrzanić, z resztą to jest to co kocham robić ;) Wrzuciłam w dział animacji moją testową żabkę zapraszam :)

 

Jeżeli zauważycie to głupi Ed był trochę inspiracją do Kukuryka. Zauważyłam to po fakcie. Ed edd i Eddy to była moja ulubiona kreskówka która sprawiła że zachciałam animować i pomyślałam że to całkiem możliwe. Mój nick wywodzi się od angielskiej wersji Chudego Edda czyli DoubleD.

Anyway powoli odbiegam od tematu ;). Ale zgodzę się jego głowa jest dosyc płaska graficznie, jednak najważniejsze w animacji postaci są ruchy a mimika jest na drugim miejscu ;) Jak animuje się mowę, najpierw animowałam ruchy ciała, potem dziób a oczy i szczegóły były na koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności