Skocz do zawartości

Reinstalacja Mayi


golasek1992

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie umieścić ten temat.

 

Musiałem Odinstalować May'ę. Kiedy staram sie zainstalować od nowa to instalator wykrywa, że już jest zainstalowana i nie wiem co mam zrobić..

 

To co już próbowałem:

- CCleaner czyściłem rejestr

- w dodaj usuń nic nie ma

 

Pomocy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Chrupek3D

windows ma coś takiego jak Recovery, może uda Ci się cofnąć system, sprzed pierwszej instalacji Mayki i zainstalować ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj mayi w C:\Users\xxxx\AppData w folderach roaming i local. Wywal co znajdziesz.

 

Kramon, a czyjej strony ty jesteś mistrzowskim żartem? Nawet dodanie cie do ignore nie jest rozwiązaniem, bo w każdym wątku ktoś cie cytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj mayi w C:\Users\xxxx\AppData w folderach roaming i local. Wywal co znajdziesz.

 

Kramon, a czyjej strony ty jesteś mistrzowskim żartem? Nawet dodanie cie do ignore nie jest rozwiązaniem, bo w każdym wątku ktoś cie cytuje.

 

3 lata adminowanie na jednym z największych serwerów do GTA (200 osób online jednocześnie), spowodowało pewną automatykę. Nigdy nie lubiłem banować robiłem to w ostateczności, zawsze wolałem z delikwentem porozmawiać i go tak przegadać że już nigdy więcej nie wszedł na ten serwer albo czasem nawet przeprosił.

 

Z drugiej strony internet zadużo ludzi bierze serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuwa wpisy odinstalowanych programów.

 

wpis programu że jest zainstalowany a nie jest zainstalowany to jest zupełnie co innego a niżeli wpis że kiedyś był zainstalowany :D jakby to było takie proste to by wszyscy na trialach śmigali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się to rozwiązać wczoraj o 2 w nocy i już nie myślałem, żeby się tym tu podzielić więc piszę teraz. Wbrew pozorom mistrzowski żart był najbardziej zbliżonym pomysłem do tego co mi pomogło Chrupek3D aczkolwiek przeczytałem Twój post dopiero przed chwilą.

Co mi pomogło: Przywróciłem system z 14 listopada, spróbowałem zainstalować Mayę i wciąż program niby był zainstalowany. Spróbowałem opcji napraw przez uruchomienie bezpośredniego instalatora i się udało (wcześniej też próbowałem ale się nie dało). Wystarczyło już tylko odinstalować (również przez bezpośredni instalator) i zainstalować od nowa i śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności