Jump to content

Program do obsługi dwóch monitorów


gnacik

Recommended Posts

Nie jestem pewny czy wystarczająco profesjonalnie nazwałem temat no ale ok...

 

Chociaż nie wiem czy taki program jest mi naprawdę potrzebny i tak naprawdę nie chodzi jedynie o to aby móc mieć na każdym monitorze inną tapetę (nie wiem dlaczego opcje Windows oraz dołączonego do monitora Dell Display Manager na to nie pozwalają). W każdym bądź razie bardzo podoba mi się Display Fusion (http://www.displayfusion.com/Compare/?FromApp=1), i jego możliwości konfiguracji ekranów. Wersja trial powoli dobiega końca i zastanawiam się czy kupić licencję (w sumie jest dość tania na jedno stanowisko, tylko 12,5$), czy poszukać jakiegoś darmowego zamiennika, a 12 dolców wrzucić do skarbonki na 3ds Maxa lub przepić ....dobra, kogo ja okłamuję, przepić :-)

 

Macie jakieś doświadczenie z tym lub innymi programami tego typu ?

 

Pozdrawiam,

Janusz

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to Ci pomoże, ale w kwestii tapet poradziłem sobie tak, że zapoznałem się z ludzmi na TORze i po dłuzszej wymianie maili udało mi się zdobyć dostęp do plików otwartych Windowsa, troche pogrzebałęm w kodzie, zrobiłem sobie dokumentację potrzebnych bibliotek i zostawiłem na 3tyg by się wszystko skompilowało po czym miałem pewność, że wystarczy skleić sobie obrazki na szerokość obu ekranów w odpowiedniej kolejności i masz 'osobne tapety'.

Link to comment
Share on other sites

Szydera udana, nie powiem :-) Ale czytając ponownie mój post zauważysz, że z tymi tapetami też napisałem z przymrużeniem oka.

 

Głównie chodzi mi o to, że np. dzięki Display Fusion mam pasek zadań również na drugim monitorze, a to już naprawdę jest pomocne, tak samo jak w górnym prawym rogu obok minimalizuj/maksymalizuj/zamknij, jest jeszcze opcja przerzuć okno na drugi monitor itp. ...te udogodnienia mam głównie na myśli. Dla samych tapet na pewno bym nie kupował licencji :-) Więc jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie to byłbym wdzięczny za pomoc :-)

Link to comment
Share on other sites

nie czytalem odp. skroty klawiszowe dzialaja lepiej, a sa dostepne od win 7. win+ shift+strzalka przenosi programy. bez shifta przenosi co pol ekranu czy jakos tak. imo wygodniejsze niz guzik w rogu i za darmo. Z panelem nie bardzo czaje bo on tez jest latwo obslugiwalny klawiszami i nawet wygodniejsze to niz wybor z najazdu. Jakos win+numer otwiera kolejne appki na pasku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy