Skocz do zawartości

Modelowanie 3d a wyobraźnia


Nexicoll

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze daję tu ten temat. Poprostu chciałem zapytać - z moja wyobraźnią a propo wyglądu różnych przedmiotów jest ciężko i to bardzo. W ogóle nie mam pomysłów na wygląd broni, nie mówiąc już o zbrojach, a głównie w tym kierunku chcę wykorzystywać modeling 3d, czyli pod grę. Czy ma to w ogóle jakiś sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Według mnie, owszem ma to sens. Nie wiesz przecież czy po jakimś czasie siedzenia w temacie nie będziesz miał własnych pomysłów.

 

Poza tym, grafik 3d przeważnie tworzy na podstawie 2d conceptów które tworzą graficy 2d tzw. "concept artist".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem, ze oczekujesz iz na forum, anonimowi ludzie ktorzy cie nie znaja dadza ci adekwatna rade co masz zrobic ze swoim zyciem, a ty sie dostosujesz do tej rady? Chlopie, wez sie za modelowanie jak cie to ciagnie, zrob 100 gow....nych modeli ktore do niczego sie nie beda nadawac, napieraj dalej i tak jak ci juz powiedzial diabelt - ten 101 nie bedzie taki najgorszy. To jakbys poszedl na silownie, chwycil sztange i powiedzial "eeee, to nie ma sensu, nie umiem w ogole tego podniesc". Rozumiesz o co chodzi nie? Trzeba cwiczyc jak wszystko w zyciu. A co do pomyslow to rysuj sobie na kartce rozne ksztalty. W pewnym momencie jakis ci sie spodoba. A jak latwo sie poddajesz to nietsty ale nie ma to zadnego sensu. Tyle ze siasc i plakac nad tym jak to sie nie ma pomyslow tez nie jest szczegolnie pomocne. Siadaj i napieraj, nie maz sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności