Skocz do zawartości

licencja


Shrike

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo, nie można komercyjnie wykorzystywać np. renderów z maxa bez wykupienia licencji. Czy takie rendery mają jakiś podpis cyfrowy, którzy można sprawdzić? Czy nie będzie wiadomo, czy pochodzą z maxa czy np. z blendera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Te dane z Photoshopa i innych też można usunąć np. bodajże exif stripperem etc. (jeśli mówimy o plikach graficznych typu np. JPG). Co do photoshopa ostatnio była promocja (chyba dalej jest) za 13euro miesięcznie PS + Lightroom - i wydaje mi się, że nie ma sensu bawić się w lewizny za tak niską cenę (sam skorzystałem :D).

 

Czy takie rendery mają jakiś podpis cyfrowy, którzy można sprawdzić? Czy nie będzie wiadomo, czy pochodzą z maxa czy np. z blendera?
Przecież render ostatecznie to zazwyczaj jakiś JPG finalnie a co do niego to tak jak wyżej napisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpg, tiffy itp nie mają żadnej w sobie informacji pod czym zostały wykonane jak je wypluwa max, tylko sceny z maxa wersji akademickiej krzyczą ze są w niej wykonane jak się je otwiera na sofcie licencjonowanym ale tyczy się o tylko scen a nie produktu jakim jest render :) Mozę ci najwyżej przypisać program który masz ustawiony jako domyślana przeglądarkę plików graficznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności