Skocz do zawartości

teczka 2D: voxmortem


voxmortem

Rekomendowane odpowiedzi

Heja!

 

Kiedyś tu byłem, ale zniknąłem, postanowiłem ostatnio przestać tu tylko podglądać, a włączyć się aktywniej w walkę o skilla. Nie będę kłamał, brak mi ostatnio motywacji i "weny", aż mnie skręca jak mam zacząć coś nowego. Może prowadzenie własnego wątku na forum zmotywuje mnie dostatecznie, żeby przestać biernie się patrzeć na rozwój innych i samemu zacząć łapać nowe umiejętności.

 

Żeby nie zaczynać bez niczego, oto kilka prac z ostatnich tygodni.

 

1) widokówka będąca wynikiem zabawy w nowym dla mnie programie jakim jest Krita:

kQhUYWV.jpg

2) pan rycerz, na surowo, znów Krita

KIzF50B.jpg

3) Demon "naszkicowany" w MyPaint

XOZbsQL.jpg

4) garść thumbnaili z Krity

U48HswJ.jpg

ViP04kA.jpg

5) Fanarto-koncept grineera z gry Warframe, którą ostatnio katuję:

A5gwcqX.jpg

 

Pozdrawiam!

Sebastian

Edytowane przez voxmortem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heja!

 

Kolejny up- świeżaczek "Bonegnasher" z sagi o Czarnej Kompanii autorstwa Glena Cooka:

TPRMUag.jpg

xOH2rFp.jpg

szkic zrobiony w MyPaint, reszta w Gimpie.

 

I takie coś starszego:

eWOhoH9.png

Zdaję sobie sprawę, że strasznie statycznie to wyszło, ale koleś, który sobie zażyczył tego "zabójcę" chciał go jako sam koncept postaci, cała otoczka powstała potem do gotowej postaci, no i efekt wyszedł średni jeśli chodzi o dynamikę i "feel"...

 

Czyrs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja firma wydała gierkę na iPada, z tej okazji pozwolili mi wrzucić kilka obrazków do sieci. W sumie nigdy nie robiłem cartoonów, więc trochę improwizowałem, co widać zwłaszcza w szkicach z głowami, które rzucam jako pierwsze :) Splash screen nie wyszedł mi tak jak chciałem, plany za bardzo się pomieszały i ogólnie panuje straszny bałagan, to chyba znak, że powinienem więcej ćwiczyć. Aha, na splashu czołg, helikoptery i wóz bojowy są renderami z bazowymi kolorami, które dostałem, całą resztę robiłem sam od początku do końca.

 

czyrs!

 

j3hjpac.jpg

6qBEyGf.jpg

SuAYHWw.jpg

17LBJlC.jpg

t7KsuQM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za feedback motyl! Ten świecący to dla mnie nauczka- milion razy zmieniana koncepcja, kompozycja i kolorystyka, gdzieś po drodze się pogubiłem.

 

Nowa porcja, szkice- zestaw z refek i kosmiczny szkicyk, który chciałbym pociągnąć dalej:

4FT2xy6.jpg

6kyGS8D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten pierwszy pejzazm badass z wielkim mieczem i te szkice ostatnie :) Jakoś nie przekonują mnie te rzeczy z gierki, nie lubie takiej stylistyki. Lepiej by to wygladało jakby było bardziej malarskie, tak jak te ostatnie rzeczy, nie wszystko wyrysowane i wytekturowane jak mecho -bot[ troche z quakea 4 ] tylko gdzie niegdzie odpuszczone a gdzie niegdzie wycykane 1 pixel brushem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko te malarskie i szkicowe rzeczy. W cartoony za dużo realizmu Ci się wkradło, szczególnie render na ciuchach. Ciężko połączyć semi-śmieszną stylistyke kolorowo cartoonową, z dość poważnym, brudnym tematem militarii, ale wydaje mi sie ze lepiej by to zagrało jakbyś jeszcze bardziej odjechał z proporcjami i zrezygnował z połowy detalu. Ostatnie szkice sa całkiem pro ;] Wiecej tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kosmiczny robal, jest naprawde dobry!

 

Widze ze masz spore zamilowanie do detalu i chwala Ci za to ze masz ochote tyle dlubac w szczegolach ;)

Jesli moge dordzic, to na twoim miejscu odpuscil bym teraz skupianie sie na tylu szcegolach, na rzecz nauki doboru ciekawych kolorow, interesujacej kompozycji, i upraszczania. Bo o tym, ze poradzisz sobie z wyrysowaniem calej zbroi z kazdym oczkiem i dziurka, to ja juz jestzrem przekonany! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności