Skocz do zawartości

klatki na sekundę


Piodew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam po forum nie mogę znaleźć - gdzie można zmienić ilość klatek na sekundę w 3ds maxie?

Ogólnie rzecz się przedstawia tak, że czas przejechania kamery po ścieżce w oknie widokowym jest zgoła inny niż przy gotowym, wyrenderowanym ujęciu. Chciałbym żeby te czasy były takie same.

 

Drugie pytanko:

Czy w Video Post bądź w innym miejscu, da się ustawić podgląd całego filmiku, razem z przejściami między kamerami (coś jak podgląd w viewporcie tyle że całości a nie jednej kamery) bez wcześniejszego 423482042180-dniowego renderu.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na dole po prawej masz ikonki. Jedna z nich wygląda jak małe okienko z zegarkiem (dolny rząd). Pod tą ikonka masz wszystko, co dotyczy szybkości i czasu trwania animacji.

Drugie pytanie - to, o czym piszesz nazywa się nieliniowy montaż. O ile mi wiadomo, w maxie tego nie ma (podobno jest jakiś płatny plugin).

Chyba tylko Blender ma takie coś wbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie pytanko:

Czy w Video Post bądź w innym miejscu, da się ustawić podgląd całego filmiku, razem z przejściami między kamerami (coś jak podgląd w viewporcie tyle że całości a nie jednej kamery) bez wcześniejszego 423482042180-dniowego renderu.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Oczywiscie ze jest. Rendering > Screen Capture > Create Preview. Co do zmiany kamer to mozesz to sobie polaczyc bardzo szybko w afterze czy czyms takim. Albo RAM player, ale wtedy musialbys wyrzucic to jako sekwencje a nie avi. Jest tam tez opcja use mutli-pass camera effect. Nigdy tego nie uzywalem ale moze to wlasnie sluzy do tego by zmianiac kamery? Nie wiem strzelam w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności