Skocz do zawartości

odwrocenie animacji


Piotr Dobosz

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich:). Wyrenderowalem animacje skladajaca sie z 500 klatek w formacie tga. tylko ze gdy odtwarzam ja w ram player animacja jest odwrotnie leci tyl na przod:( nie mam niestety zadnego programu typu premiere by ja odwrocic jak to zrobic w maxsie? tylko blagaam:( nie mowicie ze musze renderowac wszystko od poczatku dostal bym zawalu:) pozdrawiam serdecznie wszystkich i dziekuje za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze to cholernie dziwne... sprawdź proszę czy masz właściwą numeracje plików w katalogu z renderami. Po drugie upewnij się ze wciskasz właściwe play w RAM playerze... tam można odtwarzać w obie strony...

Jeśli masz już animkę przeliczoną to bezsensem byłoby renderować to jeszcze raz...

Możesz odwrócić na kilka sposobów. Ale proszę upwenij się i napisz co z tą numeracją plików... oki?

Co do dźwięku to można w maxie podłożyć dźwięk, aby robić synchrony w czasie animacji. Jednak w Ram playerze nie jest on odtwarzany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R dziekuje za odpowiedz to napoczatek:) to tak:) ja wiem czemu leci to odwrotnie tylko nie wiedzialem ze tak sie stanie ustawilem klatki dla kamery na - zrobilem cala animacje przed zerem poniewaz nie moglem puzniej bo po 0 u mnie nastepuje ciag zdarzen ktorych nie moglem wylaczyc (bicie sie szyby upadanie przedmiotow itd) teraz sie domyslilem ze moglem wsadzic to do innej sceny usunac animacje i wyrenderowac no ale glupi jestem i nie wpadlem na to:( i dlatego ze ustawilem animacje na klatkach - wszystko jest odwrotnie:( a teraz nie wiem jak to odwrocic:( sciagnalem trial combustion ale nic nie moge sie domyslec coprawpda siedze w nim dopiero 40 min wiec moze cos z tego bedzie:) Kris_R dziekuje bardzo za odpowiedz:) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności