Skocz do zawartości

Postać 3D: Robocop


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam Robocopa. tego lepszego nie gumowatego jak ten, którego lada dzień będziemy(niestety) mogli zobaczyć w kinie. Jest to praca wykonana dla siebie , tworzona w czasie między pracą , a pracą ;D

 

Soft to 3ds max + Vray i z lekka postpro w PS.

 

9wt2.jpg

 

bzc9.jpg

 

ge0c.jpg

 

 

z1we.jpg

 

 

h99c.jpg

 

 

ra7n.jpg

 

bdu2.jpg

 

7it1.jpg

 

4cei.jpg

 

ljtb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przedstawiam Robocopa. tego lepszego nie gumowatego jak ten, którego lada dzień będziemy(niestety) mogli zobaczyć w kinie.

 

A w czym plastik jest tu lepszy od gumy? ;-) Widać, że napracowałeś się trochę przy modelach i teksturach, a skiepściłeś całość shaderami.

 

P.s. Ten bump-zadrapania są moim zdaniem trochę za mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Extra praca! Widać, że włożyłeś w nią mnóstwo pracy. Moim zdaniem model pierwsza klasa, gratuluję!

2.Zgadzam się z mallow, zbyt plastikowo. Nawet jeśli oryginał tak właśnie wyglądał to czemu nie zrobić go lepiej? Myślę, że tym właśnie kierowali się twórcy filmu, chcieli odświeżyć dobrze wszystkim znaną postać. Czemu więc nie zrobić brudnej, porysowanej i strudzonej stali:D

3.Na czwartym ujęciu twarz wygląda trochę jak wklejona. Może mocniejszy cień na styku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie dobre i złe słowa ; ) Może faktycznie zrobiłem go trochę zbyt plastikowo ale cóż :P już trudno, nie ma co poprawiać , a trzeba iść dalej :D

 

mati87 nie wiem czym się kierowali twórcy najnowszego robocopa ale ja tam wole tego starszego tandetnego plastikowego :D dla mnie on bardziej wyglądał jak pół maszyna/pół człowiek niż ten obecny. Z tym czwartym ujęciem fakt, ten cień mógłby pomóc lecz nie będę się bawił ;)

 

Adek scenki chyba nie będzie a na pewno nie teraz, ewentualnie kiedyś go odkurzę i się pobawię jeszcze trochę gdy będę miał lepszego skilla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności