Jump to content

[FD] Ostatnia szansa


GreKozack

Recommended Posts

Chciałbym przywitać się na forum :) Zaglądam tu od b. dawna. Nie mogłem zdobyć się na ten kolejny krok. Zacząłem przestawiać łepetynę po tygodniowym speedpaintingu "Prokrastynacja". Nie znałem określenia które tak często mnie definiuje :)

 

----------------------------------

 

Od końca lat 80-tych 22 wieku, powszechna jest inwigilacja obywateli. Jeszcze przed wojną w latach trzydziestych upowszechniono dostęp do internetu przez sieć elektryczną w każdym zakątku globu. Teraz każde urządzenie elektryczne zawiera responder logujący się w globalnej sieci WIA. Również cała komunikacja radiowa jest pod kontrolą. Tam gdzie sieć anten jest nieskuteczna, sygnały są zagłuszane. Wszystko to w imię walki w terroryzmem. Tylko czy w ramach tej definicji rząd nie otrzymuje władzy absolutnej, poza jakąkolwiek kontrolą?

Ludzie są uzależnieni od administracji centralnej również przez leki. Substancje dodawane do żywności spowodowały, że ludzie wszyscy ludzie potrzebują leków i przeszczepów.

 

Wielu ludzi potrafi samodzielnie montować "czyste" urządzenia. Najczęściej dzięki wielkim wysypiskom śmieci. Małe spalarnie śmieci potrafią też wygenerować potrzebny prąd.

 

Rudolf jest młodym detektywem o dobrym instynkcie. Wytropił dziuplę przemytników, którzy przerabiają Nexusy-14 na "czyste" androidy. Są wykorzystywane do przemytu. Okazuje się jednak, że są tu również opracowywane technologie leczenia i przeszczepów.

 

Miejsce akcji:

 

2032 piętro biurowca kompanii wydobywczej z Tytana i Encyledusa. Od piętra 1800 lokale są praktycznie puste. Część jest wykańczana. Dość łatwo przemieszczać się udając budowlańca i przenosić różne mniejsze i większe drobiazgi.

 

Postaci sceny:

 

1. Rudolf

Wszedł bez przygotowania. Bał się, że dziupla zostanie w nocy przeniesiona. Natrafienie na Ulrike jest dla niego bolesnym przeżyciem. Jeśli jednak podniesie się po upadku, może zdoła się bronić lub uciec. Nowy kostium mimo oznaczeń CE to straszna lipa. Jedyny plus to hełm na szybkozłączkach. Pamiętajmy, że chodzenie po ulicach bez aparatu tlenowego stało się znów niewskazane przez nawrót GUA-N.

 

2. Ulrike

Śpi na miejscu. Konserwuje Nexusa Evę i kalibruje swój elektrostymulator wielonarządowy. Nie zamierza zadać drugiego ciosu. Chce przekonać tego człowieka, że jest w błędzie służąc globalnej siatce WIA.

 

3. Zelda

Jest w ósmym miesiącu inkubacji. Nowa kopia ciała była niezbędna po ataku wirusa GUA-N.

 

4. Eva

W trakcie konserwacji i ładowania nowego firmware CC BY @Golimeusz.

 

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]93784[/ATTACH]

 

FD_GreKozack.jpg

Edited by GreKozack
Link to comment
Share on other sites

Przegrywam nieco walkę z chytrym czasem :( . Mam nadzieję, że uda mi się w nocy coś jeszcze updatować i podziałam jeszcze w detektywistycznym temacie :).

 

Otworzyłem drugi plan by pokazać trochę miasta. W założeniu mam duży bałagan w tym pomieszczeniu. Wyjaśnię to w opisie :).

 

FD_GreKozack1.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy