Skocz do zawartości

Ostatni człowiek na ziemii: Piachu garść na trumnę ludzkości


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzudzu-racja trochę się pogubiłem w tych dłoniach;)i wyszło sztucznie trochę

mały update po tragicznej w skutkach gafie,utraciłem warstwy w photoshopie i pewne rzeczy zaczynam od zera:(

w związku z tą wpadką zmiana kompozycji nastąpiła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuwa leander:)

Obrazek jest panoramiczny więc w jednym kadrze mogę jakby dwa obrazki zmieścić i więcej do oglądania wtedy mamy .W ten sposób rozwiewam większość wątpliwości co do historyjki,którą możnaby doczepić do obrazka.

 

W tle na pagórku może dodać śmierć czekającą na swoją ostatnią ofiarę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee ... Seban ... Dziad musi byc odwrocony plecami do krawedzi ... teraz jest dziko strasznie ... lepiej po staremu! Trawka fajna :) i kamienie tez ... trumna pod jakims dziwnym katem, albo nie wiem .. za czysta ... jakos plaska ... Pracuj .. dla mnie jestes Faworyt! Sluchaj sie tego co jest starszy i ma wieksze zeby .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Siegmarem... odwróć go ! Niech się otwiera do środka a nie patrzy na krawędź, trawa dobra, ale... skąd te barwy w środku nocy, za zielono, o chmurach juz rozmawialiśmy ;) poza tym zniknęła 'droga' krzyży, w/g mnie nie dobrze, trumna nadal jak wklejona z innego obrazka.

 

Skup się stary masz czas, nie śpiesz się, dziad jest super, tło też wypracujesz i nie ma, że boli ;)

 

Jak zwykle czepiam się, ale z tłem czeka Cię jeszcze ostra bitwa.

 

Walcz ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki

mnemon-niedługo wezmę się do roboty i wrzucę update

kolegaalek-tam będzie chtba jeszcze jedno źródło światła,lampa wisząca na łopacie ale jeszcze nie wiem

druga wersja jest logiczniejsza ,bo dziad ze sceny którą w tym wypadku jest życie nie schodzi jescze,ma chwilkę odpoczynku i refleksji a przy okazji se szluga biedaczyna wyduli,heh współczuje mu,ma naprawdę nieceikawą sytuację;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym patrząc dalej faktycznie mam skojarzenia z wybuchem bomby nuklearnej i tez wyobraz. sobie ze toamerkańdżańska rodzinka hehe ale co tam,tym sie nie przejmuj; jesli chodzi o ostatni rys to podoba mi sie ona najbardziej ale nie wersja ostatnia, ale własnie pierwsza; tło pasuje do tematu i tak jak ktoś powiedział ten szkic ma swój klimat... kolor jaki wrzuciłeś popsuł ten klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimat pracy faktycznie się zmienił; w przedostatnim updacie bardziej podobało mi się niebo,tzn.jego kolor,bardziej klimaciarski, aż dreszcze przechodziły brrr:) z tą mgłą niezły pomysł, ale to niebo... nie jest już takie samo; wymyśl coś;

a no i jeszcze jedno... nie wiem czy zauważyleś, że światło na niebie jest chyba niezbyt rozprowadzone; czym dalej od księżyca powinno być coraz ciemniejsze a tymczasem jest praktycznie takie samo; zaglądne do Ciebie na pewno i zobacze co wymysliłeś mój faworycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się czepnę choć tego juz pewnie nie zmienisz :) jego lewa reka jest krótsza niż prawa (z sama głowa za duża w stosunku do barków), z kolei w prawej jakbyś zdjął ubranko to część ręki za łokciem jest krzywa w stosunku do samego łokcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat czadzior.

Mi się najbardziej podoba ten koleś na górce i jego zblizenie. Mam wątpliwości co do oświetlenia trawy, teraz to wygląda jakby siwa rosła a w dodatku była zmechacona. Spróbuj zerknąć na WIP Tigera1313 "Dan i Tilo" tam jest fajna trawka. I teraz zauważyłem że mgła nad ziemią zamiast ja przysłaniać to ją oświetla i wydobywa szczegóły zamiat rozmywać i rzucać cień.

 

Rzyczę pomyślności w nominacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kooba-bardzo słuszna uwaga!:)może teraz lepiej?

Tomur-trawy nie ruszam już,myślałem w ten sposób:jeśli dosyć intensywne światło rozszczepi się w kropelkach mgły to na trawie będzie bardziej rozproszone a nie słabsze po prostu

hyttry-trumna?za jasna?pewnie o to Ci chodzi,ale chciałem ją jakoś wyseparować z otoczenia bo jest ważnym symbolem:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności