Skocz do zawartości

max muli


kandp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miałem maxa na SSD ale zaczął mi wariować (robił dziwne rzeczy, coś znikało, coś się samo wyłączało) i znajomy polecił mi go przeinstalować na HDD. Trochę się max na HDD uspokoił ale mulił strasznie. Za poradą z tego forum zainstalowałem poprawki do mojej wersji i było już ok. I coś mnie wczoraj tknęło żeby przeinstalować na SDD i wgrać te poprawki licząc że będzie super. Przeliczyłem się... krzaczy się wszystko jak wcześniej. I pomimo że to SDD to i nawet włączanie trwa długo. Chyba wracam z maxem na HDD. Kurcze, nie umiem tego opanować. Może ten dysk SDD jest walnięty? Photoshop też mi chodzi wolno na tym SDD. Nadaję jakiś filtr i czekam 10sec zanim wprowadzi zmiany. Jak instalowałem programy graficzne po poskładaniu kompa (max, cad, photoshop, corel) to miałem zawsze jakieś jaja przy instalacji. Wywalało jakieś błędy instalacji. próbowałem wtedy instalować inne wersje tych programów itd. Nowy komp a takie jaja. to na starym lapie tak mi się nie robiło. Może to wina tego SDD? Bo skoro po powrocie z Maxem z HDD na SDD znowu sfixował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności