Skocz do zawartości

wiz: Dom jednorodzinny


Rekomendowane odpowiedzi

Co do exteriorów, to nie zrobiłem ich zbyt wiele. Postanowiłem się trochę podszlifować. Wszystkie opinie jak i rady mile widziane! :)

 

Soft to: C4D + v-ray + PS

 

Pozdrawiam

 

7zmn.jpg

Edytowane przez RobertFilip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest oki

do samej wizualizacji może oprócz tego ze jest troszkę pustawo to jakiś większych zastrzeżeń nie można mieć no i jeszcze mapowanie tych drzwi zasadniczo framuga ma oddzielne mapowanie i skrzydło drzwi tez powinno mieć osobne aby ci się nie zlewało w jedno to samo sie tyczy mapowania wylewki przed drzwiami

Natomiast nie leżą mi tu pewne elementy jako architektowi

-ten ganek /wiatrołap wygląda jak coś co zostało na silę przyczepione do głównej bryły szczególnie ze w trochę nie fartownym miejscu, pokrycie go cegiełka jeszcze bardzie uwidacznia ten efekt

-wielkość gąsiorów, nie całkowite dokończenie ich

-jak już gdzieś dajesz rynny to dwaj także odprowadzenie

-podbitka powinna być zasłonięta przez wiatrówkę

-dach powinien być zamknięty wiatrownicą u ciebie niestety przy byle podmuchu będziesz miał pokrycie dachowe fruwające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi ! :) Jest to już dom istniejący, a zmiany nie mojego projektu. Co do wiatrołapu to zgadzam się z Tobą :) Poniżej dodaję inną wersję, ale i w niej nie ustrzegłem się błędów o których napisałeś. Póki co zajmę się czymś innym i nie będę tego męczył. W przyszłości na pewno wezmę to pod uwagę bo rzeczywiście niektóre rzeczy mogą razić. Pozdrawiam :)

 

e6xe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności