Skocz do zawartości

mieszkanioffka


voyas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam dzisiaj do oceny mieszkaniowke w mieście, w którym psom bieganie szkodzi;)

Oczywiście jak zwykle brakło czasu na ludzi i nawet psa z kulawą nogą na wizkach nie ma, ale oceńcie to co jest;)

Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana

Pozdrawiam

 

af47.png

 

62yp.png

 

opwd.png

 

jmhx.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj kolega się opuszcza w pracy :) naprawdę poprzednia znacznie lepiej wypadła przy tej :)

-bolesne dla oczu przepalenia, przez co cieniowanie traci na jakości

-porowatość asfaltu dyć przegięta :)

-mapowanie drewna jest oj..........:)

Najlepiej się prezentuje ostatnie ujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede zlosliwy, wiec nie spytam o date premiery na appstore ;)

mysle ze samym dopracowaniem lekkim enviro skoczysz o klasę jakosci wyzej + te przepalenia o ktorych pisze skalpel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kolega się opuszcza w pracy :) naprawdę poprzednia znacznie lepiej wypadła przy tej :)

-bolesne dla oczu przepalenia, przez co cieniowanie traci na jakości

-porowatość asfaltu dyć przegięta :)

-mapowanie drewna jest oj..........:)

Najlepiej się prezentuje ostatnie ujecie

 

Ale odbicia w szybach ładne, ja tak nie umiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie. Trochę nie ogarnąłem tematu wielkościowo tym bardziej że musiałem się również skupić na tym co wizualizuję czyli zaprojektować to. Mapowanie drewna...no cóż zacząłem od dupy strony i jak namnożyłem desek jak głupi to później nie wiedziałem jak z tego szybko wybrnąć, przepalenia próbowałem ratować w PS ale niestety brakło w tych pixelach jakichkolwiek info o kolorze wiec nic już nie dało się zrobić a na powtórne rendery nie było już czasu, biję się w piersi bo błąd był na etapie renderu i mogłem go uniknąć. Co do asfaltu to chyba jeden z mniejszych błędów no ale faktycznie może mogłoby być trochę mniejsze.

Nie kumam natomiast uwagi o premierze na appstore?

Konstrukcja balustrad miała być drewniana ale już wiem że taka raczej nie będzie.

Biorąc to wszystko do kupy o ile czas mi na to pozwoli to postaram się to poprawić w wolnej chwili bo mi wjechaliście na ambicję twierdząc że zjechałem z poziomu.

Olaf jeżeli jeszcze można to czy mógłbyś uszczegółowić co dopracować w otoczeniu? o braku psa z kulawą nogą i ludziach to wiem ale może jeszcze warto coś zrobić o czym nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze prosta wymiana asfaltu na cos z dobrego stoku z teksturami by bardzo pomogła - podobnie trawy i chodnika. Odzystalbys wizualna wiarygodnosc sceny w pewnym stopniu. Mniej przepalen, lepsze (bardziej nasycone) niebo i bedzie automatycznie z nieco wyzszej polki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności