Skocz do zawartości

Scena 3D: Lunapark


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po długim czasie walki, poprawek i nauki chciałbym was pokazać moją najnowszą pracę. Po ostatniej porażce postanowiłem zadać sobie karę w postaci kolejnej scenki, tym razem jednak, postanowiłem skorzystać z waszych rad i założyłem wątek w dziale WiP.

 

Chciałbym podziękować wszystkim którzy mi pomagali i doradzali w tym projekcie :)

 

Soft to Max 2013, VRay 2.3 i PS.

 

Obrazek zrobiłem na podstawie arta Pani Wenqing Yan.

 

Focia:

 

8uDCGiD.jpg

 

 

A tutaj wersja w większej rozdziałce, dla tych którzy chcą widzieć wyraźniej moje błędy: http://i.imgur.com/KMixhMA.jpg ^^

 

Co o tym myślicie ? Co wam się podoba (o ile jest coś takiego) a co nie ?

 

Dziękuję i Pozdrawiam :)

 

Edit: To "za karę" było oczywiście żartem xd Oczywiste jest, że robiłem to dla przyjemności no i aby poprawić swoje umiejętności po ostatniej pracy, to miałem na myśli.

 

2Edit: I jeszcze się wtrącę, poleciłbym jednak tą wersję większą, bo niektóre fragmenty wyglądają na niej lepiej. Np. kompresja nieźle pojechała po krzaczkach :/

Edytowane przez Zernat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam, po długim czasie walki, poprawek i nauki chciałbym was pokazać moją najnowszą pracę. Po ostatniej porażce postanowiłem zadać sobie karę w postaci kolejnej scenki, tym razem jednak, postanowiłem skorzystać z waszych rad i założyłem wątek w dziale WiP.

 

 

To po co się tym zajmujesz jeżeli robisz cokolwiek za karę ? Nie jeden chciałby mieć czas żeby zrobić jakąkolwiek scenkę ;ff

a teraz na temat, scenka jako tako wyszła nie dostosowałeś się zbytnio do niektórych uwag które dawali Ci koledzy w temacie. Czekam na kolejną scenkę gdzie mam nadzieję nie będziesz musiał robić za karę tylko dla siebie lub komercyjnie Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Dałem już w edicie sprostowanie xd Z tym "za karę" to był oczywiście żart. Miałem na myśli to, że postanowiłem jeszcze raz przećwiczyć robienie sceny ze względu na moją ostatnią porażkę. Taka gra słów xD

 

Ćwiczyć, oczywiście dalej ćwiczę, ale na komercyjne projekty jestem jeszcze o wiele za cienki, chociaż nie powiem, mam zamiar się wykształcić na osobę zajmującą się grafiką 3d (ba, mam zamiar w tym być cholernie dobry, no ale na razie to dopiero plany :D ).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności