Skocz do zawartości

Fx power user


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od jakiegos czasu zastanawiam sie by porzucic maxa i wrocic do majki (pracowalem na niej z 2 lata chyba). Ale od tego czasu zmienily sie moje "zainteresowania" i nic procz modelowania i animacji w majce nie ogarniam, co dopiero vfx.

 

Znalazlem taki kurs: http://www.vfxlearning.us/courses/power

 

Wyglada naprawde obiecujaco. Pokrywa te czesc ktora mnie najbardziej interesuje i pokazuje tez jakies konkretny workflow! Czy ktos korzystal juz z tego kursu? Wiecie, to jest 400 zielonych i na ślepo wole nie brać.

 

Przy okazji tez mam pytanko: Czy ktos korzystal z FumeFX dla majki? O co w tym chodzi dokladnie? Przeciez majka ma swoje fluidy? Czy fluidy majkowe sa jakieś gorsze do FumeFX skoro go zrobili? Tak sie zastanawialem a szczerze mowiac nie grzebalem na necie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam dla Ciebie trochu złą wiadomość, a mianowicie jakiś czas temu kurs ten był zupełnie za darmo na vimeo. Ja miałem okazję właśnie w tym czasie rzucić okiem i zdecydowanie polecam, a tym bardziej widzę, że w tych tematach ostatnio sporo się kręcisz.

 

Cały kurs jest bardzo spójny, instruktor włada prostym angielskim, także jest bardzo zrozumiały (a po za tym to sam Luis Pages :)), no i biorąc pod uwagę Twoje relacje z Mayką to kurs wydaje się w sam raz dla Ciebie, ponieważ sporo czasu jest poświęcone również na podstawowe aspekty, czy różnorakie tipy. Ponadto fajnym takim triggerem są (nie)obowiązkowe zadania domowe co każdą lekcję, co wydaje się mi się taką pozytywną pierdółką, bo jak wiadomo po teorii najlepsza jest praktyka.

 

A tak na marginesie to sam jestem ciekaw jakichkolwiek opinii na temat FumeFX na maykę, bo nie ukrywam, że bardzo przyjemnie mi się pracowało z tym narzędziem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, napisalem do nich wiadomosc. Zapytalem tez czy kiedys ten kurs byl za free. Dostalem odpowiedz ze caly kurs nie byl, ze na poczatku zeby wypromowac to umiescili lekcje na vimeo, ale pliki i dostep do forum (maja jakies swoje community liczace 363 userow, co na tak scisla grupe uwazam ze jest spora) nigdy nie byly opublikowane.

 

Poza tym mozna teraz (jeszcze przez poltora miesiaca) zakupic kurs i ten sam kurs wysla w postacji DVD do biblioteki lub na uczelnie ktora sobie dowolnie wybiore.

 

Ciesze sie ze polecasz, chyba sie szarpnę, bo kontent jest bardzo obszerny i wydaje mi sie ze łyknal bym to bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że napisałeś do nich, bo wprowadziłbym Cię w błąd, ponieważ zobaczyłem słowo kluczowe "vfxlearning", a nie zajrzałem w skład całego kursu.

 

Łyknąć na pewno łykniesz, ale 90h kursu (to już sprawdziłem :D) to całkiem spora długość, biorąc jeszcze pod uwagę dodatkowe godziny na praktykę. Jeżeli chodzi o obszerność treści zawartych w kursie to na pewno się nie zawiedziesz, bo tłumaczony jest calutki aspekt dynamics, bez pominięcia ani jednej funkcjonalności czy parametru :). Dodatkowo RealFlow i PullDownIt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności