Skocz do zawartości

Scena 3d: Leopard 2A4


peters

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

scenka ładna (mgiełka, kolorki - aż mi chłodem zawiało od tego morza), ale Leosia chyba żeś tylko z daleka widział :P w ogóle nie podobny (i malowanie nie to).

 

poza tym - abstrahując od konkretnego typu czołgu - koła jezdne wyglądają jakby były zamontowane w jakiś magiczny sposób, a gąsienice jakby były z tasiemki bądź papierka...

 

i coś twardy piasek na tej plaży mają - 50-tonowy potwór ani śladu nie zrobił...

 

PS

wpisz sobie w Google 'Leopard 2A4' i sprawdź choćby trzy/cztery pierwsze linki - są foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to abym coś mówił, ale wydaje mi się, że koła nie mają "osiek" znaczy się tak to wygląda środek wewnętrznej części koła wystaje poza kadłub a przez ten dym nie widać szczegółów, ale scenka ma jakiś swój klimat to jest najważniejsze. I nie ma śladów od gąsienic wygląda jak byś do desantem rzucił z samolotu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca wygląda fajnie, obiekt dobrze się wkomponował, ale i ja się przyczpię...

 

Czyżby czołg rzucał 2 cienie ?

 

Cośchyba jest nie tak z gąsiennicami, według mnie zbyt cienkie, a gdyby się czepiać dalej za słabo napięte ;))

 

i skąd ten dym/kurz na przedzie jeżeli obiekt stoi, chyba, że się właśnie zatrzymał, ale zato śladów brak.

 

Mi osobiście się podobai wygląda dobrze.

 

Aha... piach to nie asfalt i taki kolos nieco zagłębiłby gonsiennice... :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za te orgomne i mile komentarze ,i oceny :)

Ciesze sie ze niektorym sie ta praca podoba :D

Jest to pierwsza praca ktora ukonczylem na lw, lw zajmuje sie dopiero od 7 miechow, jak praca byla konczona bylo to 5 miechow ;) i w tej pracy pierwszy raz bawilem sie w kompozycji (takie tam detale podalem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności