Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Jest XXIII wiek, ludzie założyli kolonie w całej Galaktyce, po międzygwiezdnych szlakach kursują miliony statków kosmicznych od wycieczkowców po superfortece.

Na odległych planetach powstały wielkie bazy, kolonie, miasta a nawet autonomie, nowoczesna technika nie różni się wiele od magii.

Mechanika miesza się z biologią, ludzkie ciało nie jest już tajemnicą, jest poznane co do jednej komórki i wielokrotnie modyfikowane, ulepszane, upiększane.

I gdzieś tam. W tym technologicznym świecie żyją ONE. Piastują funkcje od prostytutek do prezydentów, są żołnierzam, naukowcami i pilotami. Często są też nikim.

I to ONE są tematem tej minibitwy - futurystyczną wizją kobiecego piękna w odległej przyszłości, zagubionego w technologicznej cywilizacji ludzkiej.

 

A oto kilka jej aspektów:

-zdeterminowana jest tematyka pracy oraz płeć modelu głównego.

-bitwa jest rozgrywana bezterminowo

-obiekty mogą być zarówno HP jak i LP

-do oceny końcowej powinien zostać wystawiony jeden render końcowy, z możliwością skromnej edycji w programie 2d.

 

Z mojej strony pierwsze shoty niedługo,

przpominam, że można się wciąż dołączyć.

  • Odpowiedzi 111
  • Wyświetleń 13,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor

Dobrze, pierwszy updejt.

Zabrałem się za postać pierwszoplanową, pielęgniarkę (kiedyś wyjaśnię o co chodzi).

Przód tej postaci będzie mało widoczny, dlatego nie zamierzam narazie coś w nim zmieniać, szczególnie, że dorobienie ramion i szyi kompletnie mi rozwali górną topologię siatki.

A oto render:

Napisano
  • Autor

jasne, oto siateczka, gdzieniegdzie brzydka, ale na to przyjdzie jeszcze czas ;]

Napisano

a gdzie brodawki? Skąd brałeś referencje ;) Cyce za duże, moze dlatego ze bez brodawek, a jakie ona będzie maiłą ciuchy?

 

Jeszce quest. do tej bitwy to każdy może się dołączyć i tak do metau będzie dodawany czy jak..?

Napisano
  • Autor

po co brodawki, skoro ich nie będzie widać? :>

za duże.. no może troszkę, ale to akurat nie jest problem, w każdym razie spojrzę na to jeszcze raz po wymodelowaniu całej postaci.

do bitwy może przyłączyć się każdy

Napisano
  • Autor

o właśnie, trafiłeś...

ps. czemu tak strasznie zależy ci na brodawkach ;)

Napisano

buhahhaha...ladnie ladnie ;D calkiem niezly temat :) Salvatore...mi w Twoim modelu zastanawia tylko 1 punkt mianowicie to wglebienie pod piersiami...na renderze to jakos dziwnie wyglada...:) reszta spox...

 

pozdrawiam...

Napisano
  • Autor

mnie też to zastanawia ;] Pewnie się pojawiło kiedy zmieniałem gęstość siatki... zamiast wyostrzać siatkę tworzy wgłębiebienie.

Dzisiaj będę pracował, ale updejta nie obiecuję. Chyba będę musiał jakieś proszki na ból głowy wsypać do szklanki, bo nie wytrzymam.

Napisano

Jaka technika robiles? Jesli to editable mesh to relax dołków pod piersiami powinien wystarczyć. Jesli spline'y, to chyba nie ma problemu - po prostu wytnij.

Napisano

hehe Krzysiek to jest Wings3D a nie max ;) tak na przyszlosc bo salvator nigdzie nie napisal ;)

Napisano
  • Autor

ostrzegaj przed takimi obrazkami , bo ja niepełnoletni jestem ;)

żart

Klicek- jakto skończyłeś? Farsa ostawiasz :)

pokaż siatkę, żebym wiedział czy mam walczyć ze swoją jeszcze :D

Napisano

hehe siatka jest niedopracowana pod kazdym wzgledem wiec nie pokazalem odrazu , ale co tam. Dzisiaj jednak nie domecze modelu do konca postaram sie go skonczyc jakos w tym tygodniu. Wreszcie udalo mi sie maxa uruchomic na swoim boskim kompie poczulem sie normalnie jak na ksiezycu heheh dziko :)

bjacz1aw.jpg

Napisano
  • Autor

przestań, bo popadnę w kompleksy (ktoś już mi to prorokował :P)

interesuje mnie to jak zrobił skórę, po prostu piękna.

Twarz też prawie bezbłędna, prawie bo zauważyłem buga w rzęsach ;]

Buga ma też w rigu ramienia.

Ale ubranka to zamierzam lepsze odpalić ;] Zreszta sami wkrótce (mam nadzieję) zobaczycie.

klicek - po smoothie to lepiej wygląda, ale to co najważniejsze czyli topologia jest dobrze. jestem ciekaw czegoś więcej o koncepcie. Aha i jeszcze jedno - jakie referki do twarzy, bo troszkę proporcje odstają...

Napisano

referek z tego co wiem to nie ma ale gdzies widzialem podobna pracke na necie tyle ze w 2d jakos mi utkwila w glowie bo byla genialna wiec postanowilem zrobic to w 3d , co do twarzy robiona z glowy wiesz taki trening i przy okazji sprawdzian w miedzy innymi rozplanowaniu proporcji , ale chcialem uzyskac lekko mangowy moze tak to nazwe styl

Napisano
  • Autor

czas na dzisiejszy mały updejt. Dodałem tył i podstawę ud, czeka mnie jeszcze dzisiaj szyja, klatka piersiowa i ramiona do roboty.

ups. dopiero teraz widzę że zwaliłem troszkę przód dodająć tył, ale to też poprawię.

Napisano
  • Autor

jest w trakcie poprawiania, więc zamieszczę dopiero po operacji plastycznej.

Napisano

niech ktoś mi zrobi taką zebym pomacaćmógł :D

 

 

.......nikt nie da rady..

Napisano

super wam to wychodzi naprawde:) juz poprostu nie moge sie doczekac az skonczycie:D ciekawy jestem jak poradzicie sobie z teksturowaniem pozdrawiam i powodzenia:)

Napisano

Qrcze mam problem, model ruszylem do przodu ale ... dzieja sie dziwne rzeczy :|

Jak wlaczam ms w wingsie nastepuje fatal error ;o

Po drugie jak juz wyexportuje do maxa4 i zapisze to co zrobilem czyli wszystkie unwarpy i texturki wsio , a napracowalem sie lekko , to potem jak biore open to pisze "faild to open file" i z tego co za obserwowalem dzieje sie z tak z kazdym zapisanym plikiem wiec musze sie uporac z tymi malymi problemami wtedy wrzuce udejt :|

Napisano
  • Autor

niech moc będzie z tobą Klicek. Niemiło byłoby zakończyć minibitwę w takim stylu :>

 

PS. Jakie teksturowanie ;] to co teraz robię to praktycznie sztuka dla sztuki, bo i tak większości nie będzie widać, ale chcę mieć jakieś ciałko do portfolio. powracając do teksturowania - nie będę rozrywał pupy, bo najzwyczajniej w świecie będzie w lateksiku ;] (apropos zboczenia :P)

Napisano
  • Autor

noooo... i to ja rozumiem, poprawiona masa bubli i wyrównana siatka, jednym słowem

ładna rzecz :)

jedyne do czego bym sie przyczepił to kształt piersi, ale tutaj wkraczają gusta ;]

Napisano
  • Autor

Od jakiegoś czasu walczę w nielicznych wolnych momentach z modelem. Ponieważ dawno nic nie pokazywałem, to daję to, ale jest to półprodukt, ale wypadałoby jednak pokazać ostatnie stadium pracy nad modelem .

W rzeczywistości wygląda to znacznie lepiej, ale na kiepski rendering złożyło się kilka błędów po drodze które dopiero teraz widzę (sic!), czyli oświetlenie, kamera itp. itd.

Te dziwne plamki to efekt działania światła Pathlight w yafray, które działa przyzwoicie na przodzie, ale na tyle szwankuje, albo ja coś źle robię :/

Nie bijcie zbyt mocno :P

Napisano

nieznam sie na anatomi dobrze ale sadze ja i moje dziewczyna ze tyleczek tej osobniczki jest ciut za malusi a bary za szerokie :) pozatym widze ze sobie ladnie tu poczynacie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności