Skocz do zawartości

Skype wieczorami


Azbesty

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zapewne wiele osób w wolnym czasie wieczorami, albo spędza czas na mieście albo z rodziną czy tam znajomymi itp. Ale czasem człowiek sobie dłubie swoje prywatne projekty albo, deadline atakuje więc się pracuje po nocach. i właśnie do tych ostatnich ludzi piszę czy są osoby które lubią rozmawiać wieczorem, mogą przez skype? i były by chętne... na wieczorowe konwersacje, podczas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

I co to ma być? Jakaś grupa wsparcia grafików wyrabiających nocki? :)

A pomyślałeś Azbesty, że jak nie będziesz po nocach gadał na Skypie, to szybciej zrobisz te zlecenia na deadline'y i prędzej pójdziesz spać?

Edytowane przez mallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahhahaha wybaczcie nie mogłem się powstrzymać. Trolololo :D

 

ale tak troche bardziej serio. Ja osobiście wole pracować nocą niż za dnia. po prostu leiej mi sie pracuje. I ostatnio w sumie znudziła mi się muza, a też nie wszyscy znajomi mogą gadać 1-4 w nocy.

 

A pomyślałeś Azbesty, że jak nie będziesz po nocach gadał na Skypie, to szybciej zrobisz te zlecenia na deadline'y i prędzej pójdziesz spać?

 

wiesz co ostatnio zauwarzyłem że lepiej mi się pracuje przy jednak gadaniu niż przy słuchaniu muzy oczywiście nie zawsze zresztą jest fajna strona. na której są nagrane paro godzinne sesje z różnych kawiarni i tego typu miejsc... nawet całkiem spoko to działa chociaż ja osobiście zauwarzyłem że podczas gadania dobrze mi się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności