Skocz do zawartości

e-marketing


mallow

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi polecić dobrą agencję marketingową? Głównie e-marketing. Interesuje mnie głównie reklama internetowa, ale nie tylko. To może być agencja, może też być jedna doświadczona osoba. Co mnie interesuje:

- opracowanie strategii reklamowej

- mailingi

- social media

- reklama internetowa CPC

- obsługa AdWords

- analiza ruchu na stronie

- zaangażowanie, terminowość i kreatywność

 

 

Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie. Docelowo chodzi oczywiście o zlecenie płatne. Nie umieszczam w ogłoszeniach o pracę, ponieważ to nie ja zlecam. Mój klient potrzebuje takiej firmy. Na razie chciałbym tylko wybadać temat, pozbierać opinie, sprawdzić ofertę kilku firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość LarryKowalsky

Witam serdecznie,

 

Zapraszam Pana do kontaktu z naszą firmą - http://l4.net.pl

 

Do powyższego zakresu zadań możemy również zaoferować monitoring marki oraz pozycjonowanie w wynikach organicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

user DP85 chyba pyta Larrego. Pewnie jest po kursie dofinansowywanym z UE 'nie potrafię wysłać maila, czyli jak kształtować relacje biznesowe na forum dyskusyjnym'.

 

chciałem Tobie polecić znajomych ale widzę, ze nawet dobrze strony nie zrobili, bo się nie wczytuje, więc odpuszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LarryKowalsky
Hmm...

A jakie firmy posiadają Państwo w swoim portfolio?

 

Wydaje mi się, że dość trudno jest przygotować 'portfolio' dla usług marketingowych, ponieważ w znacznej mierze jest to dość elastyczna kwestia, często również niemierzalna.

 

O skuteczności działań naszej firmy może świadczyć w zakresie SEO uzyskanie do TOP10 poniższych fraz dla naszej oficjalnej domeny:

 

-jak założyć bloga

-pozycjonowanie sklepów internetowych

-pozycjonowanie lublin

-jak zrobić stronę internetową

-L4

-jak przyspieszyć stronę internetową

 

Z uwagi na poufność informacji i zapisy w umowach nie możemy ujawniać pozycjonowanych fraz klientów.

 

Jako jedna z nielicznych agencji reklamowych oferujemy również dedykowane oprogramowanie marketingowe, których wykorzystanie daje unikalny charakter i co za tym idzie dużą skuteczność. W tej kwestii mocno skupiliśmy się na Social Media i promocji profili firmowych. Obsługujemy takie portale jak Google Plus, Facebook, Twitter, Pinterest, MySpace, Soundcloud. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności