Skocz do zawartości

ocena zestawu 4500zł


kandp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję porady co do oceny wybranego przeze mnie zestawu. Budżet mam bardzo okrojony i najlepiej byłoby zmieścić się w 4500zł.

Komputer dla firmy architektonicznej (Autocad, Photoshop, 3ds+v-ray).

Poniżej moja propozycja. Wszelkie uwagi mile widziane. Dziekuję serdecznie!

 

cennik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wharp na pewno procek i pamięci to lepszy wybór te które zaproponowałeś szczególnie ze różnica w cenie zasadniczo niewielka natomiast co do zasilacza to pomimo że podajesz jeden z lepszych zasilaczy z serii bronze to jednak w zestawie zastosowano golda na czym jak na czym ale na zasilaczu nie należy oszczędzać.

Co do procesora i7 4790k to zasadniczo jest poprawiona 4770k z podbitym zegarem wykluczono w niej mankamenty jakie były w procesie produkcyjnym poprzednika które powodowały że każdy z modeli tego procka różnie się dawał podkręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięci zawsze możesz dołożyć z czasem jeśli np przekonasz się ze ci brakuje ramu 16 to jest dobra ilość chyba że robisz duże tereny z dużą ilością roślinności albo połacie na które należy wrzucać displacenmenta wtedy nagle 32 giga to mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do programów które używasz spokojnie wystarczy taktowanie 1600 np max w ogóle nie zwraca uwagi na to jak są taktowane pamięci natomiast ważnym parametrem w pamięci jest współczynnik Cl im niższy tym lepiej te pamięci które ci zaproponował kolega wcześniej były tańsze i leprze od tych co dałeś do zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności