Skocz do zawartości

wiz: dom jednorodzinny Rybnik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałem zaprezentować domek jaki ostatnio (no może kilka miesięcy temu) udało nam się zaprojektować oraz przy okazji zwizualizować. Dom jednorodzinny wolno stojący zlokalizowany w Rybniku z widokiem na zalew. Układ prosty - parter - living wraz z kuchnią oraz pom. gospodarczymi, oraz piętro - sypialnia. Ciekawym elementem jest ścianka wspinaczkowa. Co z tego zostanie po realizacji - tego do końca nie wiemy :) Budynek się już stawia, ale samo wykończenie może się przeciągnąć w czasie.

 

soft:

max, ps, vray

 

3326sgi.jpg

2csf2ok.jpg

2wnp8w3.jpg

oat4s8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo ładne, nawet przyjemne dla oka, szczególnie trawka.

 

Wydaje mi się, że oświetlenie domu, zupełnie nie zgrywa się z tym co dzieje się w tle.

Wesoły domek z kolorkami i światłem, a na horyzoncie śmierć. Bolą mnie też te flary w trawie.

 

Reszta całkiem fajna, nie mój smak, jednak wygląda to profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biszkopt czy byleś popędzany przy tej pracy czy może nie przyjrzałeś się dobrze efektowi końcowemu? Szczególnie że lubię twoje wcześniej pokazywane prace :)

Światło całkowicie ze sobą nie współgra cienie mocne wyraziste dzień słoneczny, tło takie nostalgiczne, lampy nie pasują jak takie światło to w naturze te lampy nawet świecące nie będą widoczne praktycznie, na pierwszym ujęciu słonce masz gdzie indziej na tle a cieniowanie pada skąd indziej mocno się to rzuca w oczy, na ostatnim ujęciu chyba coś ci zjadło szyby w oknach, brak głębi obrazu za modelowymi drzewami dosłownie od razu wyrasta tło nie najlepiej wpasowane mocno to się odbiera na ujęciu 3 i 4

Żeby nie było ze jestem całkiem na nie podoba mi się pomysł ściany wspinaczkowej i bardzo sympatyczna dla oka trawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za słowo porządnej krytyki :) Nie było czasu na robienie czegokolwiek we wnętrzach, ale następnym razem będę musiał zwrócić na to uwagę aby nie biło po oczach, bo to słabe usprawiedliwienie :). Faktycznie kilka elementów bardziej malowałem niż przyjąłem ze światła w scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności