Skocz do zawartości

Scena 3D: Ring


Furby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To jest obraczka? A gdzie proba? :D

Jakies ciemne te zloto , nie uwarzasz?

Pozatym prosto i przyjemnie. Podoba mi sie tylko dodaj jeszcze cos np. jakies kolczyki w srodku lub druga obraczke, moze jakas grawere walnij bo tak sterylnie jakos jak w szpitalu :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nowego uzytkownika :] to na wstepie...

co do pracy..to..hmm trudno cos powiedziec :P

>zmniejsz wymiary obrazka bo niektorym bedzie sie forum rozjezdzac

>tekstura ...hmm stolu?? do wymiany , za niska jakosc itp. pozatym nie seem :/

>model wrecz prostacki rzekne...chociaz widac ze kolega w miare wie o co chodzi z reflections - tylko cos z odbiciami jednak nie tak...wyglada jakby pierscien byl w klatce z drewna...

>zmien kadr, dorob otoczenie ...moze jakas mape w environ

Jako test opcji maxa ujdzie...ale absolutnie nie widze zeby z ttego pracka byla :P sor za krytycyzm ale trzeba czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dziękuję za krytykę... Ze słabej jakości textury drewna od początku zdawałem sobie sprawę... Tylko póki co lepszej nie mam, ale to sie załatwi... Co do

wyglada jakby pierscien byl w klatce z drewna"

To dla tego, że on jest "półprzezroczysty" :P To też zmienię...

Postaram się też coś zrobić z tymi odbiciami mocnymi... A poza tym to co do grawerowania, to zrobiłem tak, że wyciąłem text w pierścieniu, ale wyglądało to okropnie i było kompletnie nieczytelne... Może złym sposobem?? Po prostu "włożyłem" text wgłąb pierścienia i użyłem Boolean, ale może ktoś zna jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz obrazek, dodaj cienie i renderuj Brazilem albo V-rayem no i tak jak Ka21k dodaj jakieś szczególy na powierzcni: próba, może motyw z LOTR albo coś innego...

 

edit: aha i moze połóż go na czerwonej poduszce (takiej z aksamitu jak pod insygnia królewskie) powinno to ciekawie wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz wyciac tekst " booleanem " to go najpierw " zawin " na tej obraczce ( bend - w razie gdybys jeszcze nie wiedzial ) i pamietaj o porowananiu gestosci siatek na ktorych przeprowadzasz operacje . Poza tym oddal cam , poprzednich uwag nie bede powtarzal .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ring2.jpg

 

Kolejna wersja pierścienia... :) Ogólnie to zmienił się niemal całkiem materiał pierścienia... Graweru jeszcze nie ma, bo dalej nie mogę się z tym uporać :/ Nie ma też zmiany otoczenia, bo tym się zajmę na końcu... Czyli (mam nadzieję :) ) już następnym razem... Pozdro...

 

/edit

I jeszcze dziurki dodałem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien speculary na troche jasniejsze. Moglbys zrobic pierscien podobny do tego z wladcy pierscieni, z wyrytymi znakami. To mogloby ciekawie wygladac :) Ogolnie nie jest zle, ale popracuj jeszcze nad texturkami. Aha i wydaje mi sie ze boolen podniszczyl ci siatke w tych dziurach, no chyba ze to odbicia i mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności