Skocz do zawartości

scena 3d: wizja piekla-->Omaha beach


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mam, pewien czas temu robilem (tzn bylem organizatorem 20 osobowego teamu) gre na ten temat, mam mase fotografii, informacji, troche modeli. Narazie projekt upadl, ale fotki, mapy, plany itd spokojnie moge dac. Potrzeba mi tylko ftp (to jest okolo 10-15 mb).

 

hm a da rade podeslac to na emaila? podzielone na pare czesci?

 

co do samego obrazka: mysle ze ciekawie byloby dodac czolgi DD-czyli shermany ze specjalna konstrukcja umozliwiajaca im plywac. poszukam zdjec :)

wprawdzie wiele nie zawojowaly ale za to jak wygladaly!!hehe:d

 

hehe : )

 

-wielkie betonowe "zeby", czyli 8 kąty, zwęzone na górze. Byly to zapory przeciwczolgowe, ale okazaly sie swietna oslona dla aliantow:d

 

hmm masz fote tych zebow? cos sobie przypominal ale nie do konca.

 

 

Co do klimatu sceny a raczej kolorystki - zrob tak jak w szeregowcu, czyli glownie odcienie niebieskiego :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... ok po kolei

Pionier--> tak mam zamiar wlasnie zrobic, niebieskie i zimne odcienie beda pasowaly

Tulli--> to co mowisz jest fantastyczne. ale ale jest pewne ale i tu musze sie neistety rozpisac,

 

Sory za dlugie milczenie thx za posty, ostatnio jakos nei mam czasu a jak wracam do domu i siadam o 23 do kompa to przy pierwszym renderze usypiam i niewiele robie, troche mam problem bo pracka musi byc ukonczona do 30 10 2k4, Aaaaaaa teraz moze sie czesc obrazic wyzwac mnie od glupich i idiotow ale nic, trodno sie mowi, Najbardziej pewnie Ciebie Tulli zaboli bo rozumiem ze jest denerwujace patrzec sie na neiscislosci, ale jak juz wspomnialem jest jedno ale, Moim podstawowym tematem jest WIZJA PIEKLA, niestety nie mam juz zcasu wglebiac sie w tajniki historyczne i fakty jak to wyglada naprawde i od poczatku nie mialo byc to super zgodne z prawda, dzis znalazlem ten link i bardzo tego zaluje ze nie 5tygodni temu

http://www.drv.it/Arca/cinema/cinema9900/ph_savingprivateryan.asp

bo moja barka troche sie rozni, czesc zdiec juz z tad widzialem i na nich sie opieralem, ale juz zbaczam z tropu, sptrawa wyglada tak, moim zadaniem i zalozeniem nie bylo ukazac wiernej historcznej sceny tylko chcialem sie skupic na wizji piekla, gluwie to chcial bym ukazac jak tam bylo strasznie, bul ,cierpienie, strach i rozne okropienstwa, kozystajac wlasnei z przykladu omach. Smieszne bo Ryan bym moim przelomowym filmem w zyciu, to wlasnie po nim nastawilem sie na zupelne inne tory jesli chodzi o wojne, to juz nie jest tratatata z 4pancernych, tylko to stalo sie czyms strasznym, smierc od strzalu jak sie okazuje jest blogoslawienstwem. Jak to przedstawiono w filmie mozna jeszcze pewnie chwile zyc z wnetrznosciami na zewnatrz i szukac wlasnych konczyn i to jest wlasnei straszne i przerazajace, dlatego wybralem wlasnei ten przyklad na zobrazowanie tematu Wizja piekla, szkoda ze tak pozno zaozylem posta bo jak bym robil od poczatku to trzymal bym sie kazdej twej uwagi Tulli, bo sa one genialne i bardzo cenne, a tak sprubuje skonczyc ta pracke w terminie, i moze pozniej zrobie wersje historyczna a jak nie to pewnie inni skozystaja z tych uwag, pozdro..... ehh a sie rozpisalem mam nadzieje ze chociaz zrozumiale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności