Skocz do zawartości

Daily speed session


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

To będę pierwszy (a temat niezły ;-)

Troszkę mi przeszkadzali, to się nie wyrobiłem z czasem, więc marka tego żółtego piwa nie do końca jasna, ale można się domyślić; w razie problemów - podpowiem, że to straśnie dobre piwo ;-)

 

goral.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A i zapomniałbym. Rozwiązanie konkursu z postu nr. 464 :D

 

Oczywiście chodziło o obraz Józefa Brandta pod tytułem "Walka o chorągiew"

 

Niestety nie padła ani jedna prawidłowa odpowiedź,w związku czym nagrody nie zostaną przyznane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem udało mi się wyrobić w czasie... Mój mutant:

 

wrog.jpg

 

...i po drodze przyszlo mi coś takiego do głowy - jeśli ktoś z Was nie pamięta kursu Flasha na flashzone.pl - polegało to na cotygodniowych (lub dłużej) coraz trudniejszych zadaniach do wykonania przez zadeklarowanych uczestników, od samych podstaw aż do zaawansowanych technik... Ciekawe, czy dałoby się zebrać brygadę, która zechciałaby brać udział w czymś takim, ale w dziedzinie cyfrowego malowania...(tyle ostatnio próśb o kursy rysunku różne... myślę że to byłaby niezła alternatywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w tym rysuneczku złamałem chyba wszystkie zasady kompozycji i doboru kolorów, jakie się dało... (Artrage)

 

latawic.jpg

 

A co do kombinowania z rozbudową speedpaintingu - fajnie wymyślone mają to na CGTalku - oddzielne podforum, oddzielne wątki dla tematów, wątek z najlepszymi pracami, głosowania nad tematami... Tylko w sumie taki wynalazek to już może niekoniecznie na forum maxowe pasowałby, ale na jakieś bardziej dwuwymiarowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dosłowny temat - takie nie mają powodzenia (i się nie dziwię). Może by tak odejście od tematów czysto ilustracyjnych albo w jedną, tak szczegółową, że aż narzucającą inne spojrzenie drogę: ("dziś temat: 'facet w zielonym swetrze idący nocą chodnikiem i kopiący przed sobą puszkę po piwie'"), albo w stronę niejasności, wieloznaczności i ogromnej możliwości różnych interpretacji ... ("dziś temat: 'dlaczegóżby nie?'")

 

No, ale rozpędziłem się. Oto pracka (Artrage, 20min)

 

bankomat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności