Skocz do zawartości

modo


M'actep

Rekomendowane odpowiedzi

Te subforum najbardziej pasowało do tego tematu chyba bo szukam pomocy a nie ma subfora dotyczacych innych programow niz 3ds max to tu wrzucilem - chodzi mi o ten nowy program MODO - on wymaga 512 ramu zeby sie odpalil a ja mam 320 niestety - czy da sie jakos to ominąć żeby go na siłe odpalić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dr Ug: zalezy ile tej pamieci bedzie

M'actep: jesli jeszcze nie sciagnales i nie odpaliles to my ci nic nie powiemy, a jak sciagniesz i odpalisz to:

1) bedzie dzialac i bedziesz zadowolony

2) nie bedzie dzialac i pewnie wyskoczy jakis blad albo cos,

 

W przypadku punktu drugiego zglos sie z powrotem, i podaj jaki blad, komunikat czy cus innego wyskoczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale modo jest strasznie nie stabilne umnie wysypujie sie przy zmianie trybu wyswietlania a doslownie zawsze jak chce przelączyc na wireframe. Ale co ma sprzet do softu to chyba firma powinna sie postarac zeby to dzialalo gdziekolwiek i na czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna jeszcze pokombinowac w inny sposob. Sa programy emulujące RAM. Ostatnim razem spotkalem sie z takim czyms na etapie komputera 386DX z 4mb ramu, gdzie takim programikiem udalo mi się "rozszerzyć" do 16-tu (i dzięki temu poszedł Warcraft2 i Command&Conquer, ale bez dźwięku :).

 

Nie wiem czy natura Twojego problemu ma cos wspolnego z tym, ale poszukac za tego typu programikami na sieci nie zawadzi...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to być wina DX 9.0c - bo wersja c jest bodajrze troche nie skonczona a 'b' jest juz dla usera koncowego

 

Nie sądzę. Wersja c otworzyla tylko przepustowość dla shadera 3, reszty chyba nie zmieniali. Zdrugiej zaś strony, to zawsze jest to microsoft..

 

P.S. A wiecie. ze DirectX ma niedlugo (od nastepnej wersji) zmienic nazwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w specyfikacje sprzetowa' date=' czyli dokladnie co mam sprawdzic ? czy program jets uczulony na jakis konkretny sprzet czy cos ?[/quote']

 

Sprawdz konkretnie sterowniki do karty graficznej. Jezeli masz jakas nvidie to przeszukaj archiwum sterownikow na http://www.nvidia.com. Tez mialem problemy z wyswietlaniem. Mialem inna karte niz teraz. Ale o ile dobrze pamietam to sugerowane sterowniki (detonatory), w przypadku problemow, byly podane w zakladce System/Preferences |Display itp. Generalnie staraj sie zainstlowac inne stery :) nie te najnowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności