Skocz do zawartości

Rzeźby Zbrush


Netrush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum, chciałbym podzielić się z Wami moimi pracami 3D. Będą to głównie rzeźby w Zbrushu. Liczę na konstruktywną krytykę, śmiało piszcie co Wam się podoba lub nie podoba, po to właśnie zakładam ten wątek, żeby się czegoś nauczyć. Zauważyłem, że samemu już ciężko mi oceniać swoje prace, także bardzo przydatne będzie dla mnie świeże spojrzenie.

 

Wszystkie prace z wyobraźni, nie używałem referencji ani niczym się nie inspirowałem, chyba, że nieświadomie.

 

GsH3bej.jpg

 

B5Leea6.jpg

 

D2kjIIl.jpg

 

TEwGPSg.jpg

 

Poniżej zamieszczam kilka wariacji do powyższej głowy:

 

6B0rnJ2.jpg

 

i5pKjoW.jpg

 

r7IvEek.jpg

 

vLEIJyV.jpg

 

KEhTie2.jpg

 

Pozostałe prace:

 

z3SNY2l.jpg

 

6JnrBrN.jpg

 

2DXuJjW.jpg

 

dFflIc4.jpg

 

pn5OpZD.jpg

 

tCRLDvv.jpg

 

Póki co tylko główki, chciałbym na razie to opanować zanim zajmę się całą postacią, a przede mną jeszcze nauka teksturowania i wiele innych rzeczy których nie potrafię.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Netrush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Sebazx6r

 

Dzięki.

 

Kolejna główka z wyobraźni, tym razem do tego nagrałem filmik, żeby zobaczyć co mi zajmuje najwięcej czasu. Może przy okazji ktoś wypatrzy jakieś błędy w moim procesie rzeźbienia.

 

So5ERzD.jpg

 

Edytowane przez Netrush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy szkic:

 

YQqUfdI.jpg

 

Komentarze i krytyka jak zwykle mile widziane :)

 

Dorzucam jeszcze filmik, niestety trochę tnie, bo musiałem przyspieszyć go 10 razy. I tak jest za długi bo chciałem go zamknąć w 3-4 minuty. Prawdziwy czas to coś koło 1h20min, strasznie długo się z tym męczyłem, zwykle schodzi mi ok. 30 minut na taką główkę. Jak ktoś by chciał zobaczyć płynniejszy proces to zapraszam do poprzedniego filmiku. Aha no i tym razem testowałem jeszcze Camtasie żeby nagrać całe UI, to video to w sumie taki test, następnym razem już będę wiedział jak się do tego zabrać :).

 

EDIT: Wyrenderowałem jeszcze raz ten film tym razem przyspieszony 4 razy, teraz nie powinno zacinać, choć czas się znacznie wydłużył

 

Edytowane przez Netrush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności