Skocz do zawartości

Gdzie się ogłosić aby znaleźć zlecenia?


bambosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiedziałem gdzie to pytanie umieścić więc wstawiam w wolne dyskusje.

Pytanie może banalne, ale przyznaję że przeglądam neta i nie bardzo mogę znaleźć jakąś konkretną odpowiedź :/

Dotychczas robiłem zlecenia "znajomym znajomych" itp. więc doświadczenia wielkiego nie mam w temacie poszukiwań.

 

Chodzi o to, że chciałbym gdzieś umieścić info o tym, że zajmuję się grafiką (głównie DTP).

Może znacie jakieś godne uwagi serwisy, w których umieszczenie takiego ogłoszenia będzie miało sens.

 

Od razu mówię że nie chodzi mi o strony typu "oferia", zleceniaprzeznet, itp (wygrywa ten, kto zrobi najtaniej).

Szukam czegoś sensownego i wartego uwagi (akcje typu wszyscy robią ulotkę za 50 zł a nagle wpada gość który oferuje to za 5 zł odpadają ;).

Może być coś "zagranicznego", byle by to nie działało na zasadzie oferii ;D

 

Kiedyś przeglądałem coś takiego jak:

https://www.elance.com/

 

Ma ktoś jakiś pomysł ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Póki nie masz konkretnej bazy stałych klientów, to raczej jesteś skazany na strony typu oferia. Szczególnie w dtp, gdzie konkurencja jest...spora. http://www.freelancer.pl lub com. To jest całkiem niezłe źródło na uzyskanie stałych klientów z zagranicy. Problem polega na tym, że musisz być cierpliwy. Zrobisz 10 prostych rzeczy, do których byś się w życiu nie przyznał ale za 11 razem ten klient stanie się dla Ciebie klientem stałym. W ten sposób po roku konkretnego bidowania będziesz miał ich przynajmniej pięciu.

A jak będziesz miał dobrą reputację to sami zaczną do Ciebie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie wydaje, ze startujesz w takim przypadku z dna.

Wato sie tez zastanowić czmy obiac dla znjomych znajomych nie masz stalych klienów. Mozliwe, ze nie jestes typem z ktorym chce sie pracować na stale albo polecac. Nie twierdze, ale pomysl, bo zwykle kilku znajomych wystarczy by rozkrecic sobie zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności