Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Dark Angel's Rhino


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wrzucam moją ostatnia pracę: transporter opancerzony ze świata Warhammera 40 000 - Rhino (wg najnowszej wersji modelu z armii Dark Angels Space Marines).

 

Kilka referek:

ref01.jpg

 

ref03.jpg

 

ref04.jpg

 

ref2.gif

 

Sam model, oteksturowany (jeszcze nie do końca) i nieoteksturowany:

 

rhinoalone1.jpg

 

rhinoalone3.jpg

 

No i skończona praca:

 

rhino800.jpg

 

Tu jest duża wersja

 

Soft: Max 6, VRay, Photoshop.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no bo tego nie można nazwać teksturami!! kurna robisz całkiem przyzwoity model i potem dajesz mu brzydki zieony kolor pare znaczków i mowisz ze zrobiłes tekstury?

wex zrób jakies pożądne mapy do tego spędx nad tym tez troche czasu

bo prawda jest taka że nawet marny model można uratowac materiałami i światłem a kiepskie mapy zarżna nawet świetny model

zreszta pokazujesz refy. porównaj swoj obrazek z tym co pokazałeś na poczatku. Jeśli masz oczy to przestaniesz uważac ze juz go oteksturowałeś. Jak ktos ci pisze że twój model bez tekstur jest fajnieszy niż z teksturami to może to tylko znaczyc ze materiały sa kompletnie zwalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer, to lubię :)

 

Model rzeczywiście przyzwoity, ale textury położyłeś równo, ale o tym wspomniano powyżej.

 

Apropos sceny, ni przypioł ni przyłatał do tego modelu, a szczególnie ten podest i stopnie... a może raczej ta poręcz, kojaży się bardziej z drewnianymi sztachetami. Wydaje mi się, że skupiłeś się na transporterze, a scenę zrobiłeś "aby było". No i przesadziłeś z DOF-em. Taki byłby dobry dla skali modelu.

 

w/g mnie:

 

Model: Tak

Scena: Nie

Klimat: Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model na prawde fajny , teksturki fatalne i ta scena finalna cos mnie gryzie. Wszystko niebieskie a tu nagle zielony transporter :) Poza tym swiatlo wyglada jakby szlo od kamery a nie od lamp, no chyba ze to jest moje glopie wrazenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem troche na siebie zly ;)

Za jakiś czas przerobie trochę model na Razorback'a, Whirlwind'a, albo Predatora (znający Wh40k wiedzą o co chodzi), oteksturuje od nowa i zrobię nową scenę. Tym razem nie będę się spieszyć i powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak milo, ze ktos robi modele z bitewniakow ^^. Model dobry, ale teksturki moglbys troche lepiej dopracowac :].

Chalek znasz moze system Warzone :>? Mam zamiar zrobic jakas postac wlasnie z tego systemu, bo sam w niego gralem ( mowie gralem, bo juz nie mam z kim grac i musze sprzedac figurki, podreczniki etc.:((((( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności