Skocz do zawartości

Jaki renderer


arturh

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

ja to już jestem starym człowiekiem i pamiętam jeszcze czasy LW na Amidze :) W pracy wykorzystuję go czasami do renderów prostych animacji opakowań produktów (kosmetyki, środki czystości itp). Od jakiegoś czasu, gdy porównuje jakość rednerów defaultowego renderera LW do V-Ray czy innych mental ray zastanawiam się czy nie zacząć używać jakiegoś innego renderera do LW. Co z praktyki byście polecili? Tylko miło by było żeby renderowało w łatwy sposób z poziomu LW, renderowało po sieci, nie miało kłopotów z radiosity i ogólnie działało? A! I jeszcze nie kosztowało góry złotych pieniążków :)

~A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Niestety ale dużego wyboru nie masz. Ja zresztą też :)

Kray i Octane, ten drugi renderuje na GPU ma swoje świetne materiały i zdaje się, że suportuje już wszystko co jest w LW łącznie z fur ale jeśli nie suportuje to za chwilę będzie, chć działa tylko na GPU

Kray jest dobry szybki ale wszystkiego nie suportuje fur na pewno nie do tego działa tylko na materiałach LW co nie zawsze się sprawdza.

Oba są zintegrowane i nie trzeba poczynać eksportów itp.

Za jakiś czas ma wyjść Kray3 będzie działał na CPU+GPU podobno ma być mega jak będzie zobaczymy no i realnie do używania to szacuję, że ze 2 lata się zejdzie zanim twórca go ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności