Jump to content

Jaki renderer


arturh

Recommended Posts

Dobry,

ja to już jestem starym człowiekiem i pamiętam jeszcze czasy LW na Amidze :) W pracy wykorzystuję go czasami do renderów prostych animacji opakowań produktów (kosmetyki, środki czystości itp). Od jakiegoś czasu, gdy porównuje jakość rednerów defaultowego renderera LW do V-Ray czy innych mental ray zastanawiam się czy nie zacząć używać jakiegoś innego renderera do LW. Co z praktyki byście polecili? Tylko miło by było żeby renderowało w łatwy sposób z poziomu LW, renderowało po sieci, nie miało kłopotów z radiosity i ogólnie działało? A! I jeszcze nie kosztowało góry złotych pieniążków :)

~A

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale dużego wyboru nie masz. Ja zresztą też :)

Kray i Octane, ten drugi renderuje na GPU ma swoje świetne materiały i zdaje się, że suportuje już wszystko co jest w LW łącznie z fur ale jeśli nie suportuje to za chwilę będzie, chć działa tylko na GPU

Kray jest dobry szybki ale wszystkiego nie suportuje fur na pewno nie do tego działa tylko na materiałach LW co nie zawsze się sprawdza.

Oba są zintegrowane i nie trzeba poczynać eksportów itp.

Za jakiś czas ma wyjść Kray3 będzie działał na CPU+GPU podobno ma być mega jak będzie zobaczymy no i realnie do używania to szacuję, że ze 2 lata się zejdzie zanim twórca go ogarnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy