Skocz do zawartości

Float Limit ERROR


Gość jolowanila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jolowanila

Cześć, czołem...

Mój problem jest bardzo osobliwy... Chciałem do obiektu przypisać kontroler Float Limiter i wszystko było by pięknie, gdybym teraz mógł go usunąć z np. transform -> position... dziwne jest również to, że teraz każdy obiekt, który stworze ma przypisany ten kontroler do swoich parametrów transformacji i dzieje się tak nawet po resecie maxa... rozwiązanie jest pewnie banalne, ale szukam, szukam i... szukam.

 

Dodam jeszcze, że po zaznaczeniu scieżki kontrolera w oknie Track View opcja Delete Controller nie działa/nie jest aktywna...

Edytowane przez jolowanila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość jolowanila

Ok... coś już wiem... Musze przestawiać ręcznie na kontroler bazowy ( Bezier Float)... no dobra, ale czemu jak wcześniej włączałem maxa to wszystkie obiekty miały domyślnie Bezier Float ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jolowanila

nikt nie wie jak rozwiazac ten problem? nie ukrywam, ze jest to niemalo denerwujace!! kazdy nowy obiekt musi miec zmieniane kontrolery... zalozmy, ze chce zautomatyzowac obiekt za pomoca reactor menagera... i w momencie przypisania parametru, ktory chcem automatyzowac musze robic kazda wspolrzedna przey upper i downer limit... bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności