Skocz do zawartości

Wyskakujące łóżko


Mirrage

Rekomendowane odpowiedzi

mam do zrobienia wizkę, w której ma się znaleźć efekt wyskakującego łóżka oraz mebli tak jak na tym filmiku:

jak byście doradzili zrobić to najsprawniej ? stoliki nocne po bokach myślałem, by zrobić animację z łapy a łóżko nie wiem morphem?

 

w ramach zlecenia musze zrealizować jeszcze projekt podobny do tego:

 

 

Oba projekty czasowo mają być identyczne a jedynie inne będą modele i oczywiście pomieszczenia. Dodatkowo zapytam jak myślicie za wszystko ile mógłbym wołać? Pytałem znajomego to wycenił oba projekty na 15k jeśli miałbym robić modele sam (cena za oba a nie za jeden) a na 10k jeśli otrzymałbym już od nich gotowe modele.

Edytowane przez Mirrage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Proponuje poszukac pluginu odpowiedzialnego za poruszanie się obiektów w dany sposób.

W większości jest to zwykła łapa z dobranym losowo czasie na wykonanie akcji aby dodać efekt asymetri.

 

przyjrzyj sie panelom. Pojawiają się jedna po drugiej i obracają efekt daje ich ilość (można nawet by to ręcznie zrobić)

Łóżko wysuwa się ze ściany(po prostu przesunięty, animacja składająca się z 5 kroków), w trakcie tej akcji zarzucana jest pościel i to wszystko :)

 

Troche bardziej skomplikowany jest dywan obstawiam kości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności