Skocz do zawartości

Monitor dla programisty, trzeci monitor?


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Ostatnio bardzo duzo skryptuje i bawie sie w pisanie pluginow. I mysle ze przydalby mi sie dodatkowy monitor. Albo wymienic swoj drugi albo dolozyc trzeci (nie wiem czy to dobry pomysl w ogole).

 

Poszukuje zatem monitora ktory moglby mi sluzyc nie tylko do pracy graficznej, ale mial mozliwosc obrotu o 90 stopni, zebym mogl go uzywac jako ekran do kodu.

 

W przypadku gdybym mial podlaczyc trzeci monitor to wypadaloby dolozyc druga karte graficzna.

 

Na ile monitorow i w jaki sposob mozna w windzie laczyc pulpity? Chodzi mi o to ze gdyby rozlozyc jeden obok drugiego to nie mialoby to sensu.

 

Ale myslalem o rozlozeniu na takiej zasadzie:

 

cyRfb13.jpg

 

Mozna w widzie ladnie to tak ustawic by wszystko plynnie dzialalo, bez koniecznosci gubienia sie w pulpitach?

 

Czy w ogole ma to sens? A moze ktos uzywa podobnego rozwiazania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja miałem trzy monitowy obok siebie i dzięki skrótom klawiszowym Windy idealnie mi się wszystko wykonywało.

Jak będziesz miał wiecej niz 2 monitory to Winda (win 7 na pewno) pozwala Tobie ułożyć kolejność jak sobie zażyczysz, ale nie łączyłem tak jak Ty sugeujesz więc nie wiem jak przeskakuje mysz z 2 na 3. Niemniej działa to wszystko za kazdym razem jak testowałem bardzo logicznie więc i tam nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności