Jump to content

3ds max a korepetycje


boski

Recommended Posts

witajcie!

jak w temacie, co sądzicie o korepetycjach z 3ds max? Wprawdzie udało mi się znaleźć trochę podobny temat na tym forum, ale był z 2006 r. Jak to wygląda w nowym 2015 r.? Osobiście zastanawiam się nad poszukaniem sobie osoby, która by mnie poprowadziła. Wiem, że tutków jest trylion (i przerabiam je taśmowo), ale też nie ustrzegą one przed wszystkimi błędami, zwłaszcza tymi błędami początkującego.

Znacie "rynek" korepetycji w Polsce? Chodzi mi o ceny i ogólny poziom, zwłaszcza z nastawieniem na Kraków. Może na tym forum jest osoba z Krakowa i okolic, która udziela korków? Jest pewien serwis z korkami i teoretycznie jest tam kilka pozycji z Krakowa, ale jakoś nie wzbudzają we mnie zaufania.

 

 

dzięki za wszelkie info!

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz jak najwięcej z korków wyciągnąć to powinieneś pójść przygotowany już z gotowym bagażem pytań odnośnie rzeczy które Ci nie wychodzą, się krzaczą, rzeczy które nie wyglądają tak jak byś chciał. Weź swoje rendery, modele, sceny czy to czym konkretnie się zajmujesz i niech ktoś Ci wypunktuje co robisz nie tak. Bo jeśli to ma wyglądać na zasadzie "chcę się nauczyć tego i tego" i ktoś Ci będzie pokazywał to strata kasy, lepiej przerobić kilka tutoriali. Dobrze by było żeby korki były dopełnieniem (bo faktycznie o pewne rzeczy lepiej kogoś zapytać kto wyjaśni Ci zagadnienie w 5 minut niż spędzić 3 godziny szukając rozwiązania na necie) niż główną osią nauki.

Z Krakowem niewiele mam wspólnego, ale co do jakości prowadzącego to w ogłoszeniu powinien być link do portfolio i sam ocenisz czy gość jest ogarnięty pod kątem umiejętności. Zawsze mnie rozwala jak ktoś wrzuca ogłoszenie "dam korepetycje z 3ds max" czy innego softu i zero namiarów na jego prace, nieco nieprofesjonalne jak dla mnie :) Z cenami różnie, kiedyś sie wahały od 30 do 60 zeta, teraz nie wiem jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy