Skocz do zawartości

Andrzej Dyja


Andrzej Dyja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem Andrzej, od dłuższego czasu przymierzałem się aby założyć tutaj swoją teczkę, w końcu udało mi się przełamać.

Wrzucam moje dotychczasowe prace. Liczę na waszą konstruktywną krytykę i opinie.:)

 

Rzeźnik:

 

uOd3qt.jpg

 

k8775B.jpg

 

CYQjBD.jpg

 

elVtGH.jpg

 

Steampunk Pirates:

 

GxgDz4.jpg

 

 

EpUYcj.jpg

 

Rpg Team:

d5TLJD.jpg

 

7ZBRSn.jpg

FBt21P.jpg

exdIe0kij

i czaszka na koniec :) Pozdrawiam!

Edytowane przez Andrzej Dyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lajnart masz świetny, przynajmniej mi przypadł od razu do gustu ;d ci rzeźnicy mają ciekawy dizajn, chociaż patrząc jak fajnie idą ci linie, moze odrobinę uprościłbym rendering. najsłabiej wypada i widocznie odstaje od reszty pierwszy steampunkowy wąsacz - niedociągnięcia w dizajnie (ten tribal.. ;D) i nadmierna ilość białych hajlajtów. drugi za to jest wypas ;d

teczka zapowiada się smakowicie

 

pozdrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design to jak zawsze kwestia gustu, mi się akurat dosyć podoba chociaż wolę zupełnie inny styl. Jedyna krytyczna uwaga z mojej strony to taka, że wszystkie rysunki sprawiają bardzo płaskie wrażenie. Jeśli taki był zamiar, to zlej ten komentarz, ale po prostu wyglądają jak średniowieczne postacie na witrażach kościelnych (takie dziwne skojarzenie mi nasuwają;) ). Ten but pierwszego rzeźnika obrócony bokiem do widza, wszystkie twarze przedstawione od frontu właśnie bardzo potęgują takie wrażenie. Studium czachy mi się najbardziej podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew i miłe słowa :)

mysz - nie mogłem się powstrzymać przed tribalem :D , właściwie miał on przywodzić na myśl macki ośmiornicy:) popracuje nad renderingiem przy kolejnych realizacjach, być może w sposób o jakim mówisz.

ActualRobot - co do płaskości i frontalnego przedstawienia-taki był zamiar, bardziej skupiałem się na designie postaci niż na pozie i głębi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności