Skocz do zawartości

Naucz się tworzyć gry na różne platformy od podstaw z GD-Polska.pl!


SteveMariano

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jakiś czas temu otworzyłemserwis internetowy poświęcony tworzeniu gier na komputery, konsolenowej generacji oraz urządzenia mobilne. Jeśli chcesz sięnauczyć tworzyć profesjonalne gry na różne platformy, a nieznasz języków programowania, to odwiedź koniecznie moją stronę,a przekonasz się, że tworzenie gier jeszcze nigdy nie było takieproste!

 

 

Adres:http://www.gd-polska.pl

 

 

Brak-obrazka-marque.png

 

 

Oprócz kursów z RPG Makera, któreteraz zacząłem pojawią się również różne inne artykuły oprogramach, w których tworzy się gry 3D, będą różnego rodzajukursy programistyczne, graficzne i wiele więcej. Zapraszamserdecznie!

 

 

Mariusz Wota

Administrator serwisu internetowegoGD-Polska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witajcie jakiś czas temu otworzyłemserwis internetowy poświęcony tworzeniu gier na komputery, konsolenowej generacji oraz urządzenia mobilne. Jeśli chcesz sięnauczyć tworzyć profesjonalne gry na różne platformy, a nieznasz języków programowania, to odwiedź koniecznie moją stronę,a przekonasz się, że tworzenie gier jeszcze nigdy nie było takieproste!

 

Adres:http://www.gd-polska.pl

 

Oprócz kursów z RPG Makera, któreteraz zacząłem pojawią się również różne inne artykuły oprogramach, w których tworzy się gry 3D, będą różnego rodzajukursy programistyczne, graficzne i wiele więcej. Zapraszamserdecznie!

 

 

Mariusz Wota

Administrator serwisu internetowegoGD-Polska.pl

 

Inicjatywa może i dobra, ale jeśli ktoś myśli poważnie o podjęciu jakiejkolwiek współpracy, to zanim umieści ogłoszenie przynajmniej raz je czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest już w pełni dostosowana do telefonów, tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych.

Na smartwatchu trochę kuleje :)

 

a tak serio to

Strona jest trochę brzydka :/ migają jakieś banery od addblocka jak gify 15 lat temu, trochę napchane i nieczytelne, obrazki w miniaturkach porozciągane, ogónie tym wordpresem można dożo przyjemneijszą i bardziej czytelną stronę zorbić bez większego wysiłku, estetycznie na minus i trąci amatorką.

Co do troeści, hmm RPG Maker ten silnik już powinen umrzeć śmeircią naturalną, za dużo gier z potencjałem jest niemal niegrywalna z uwagi na ubiegłowieczną toportność tego silnika, sam mam licencie RPG Maker xp, vc ace i co tam jeszcze ale od dłuższego czasu patykeim nie szturcham, strasznie średniowiecze i boli uyżywanie tego silnika. Już lepiej iść w kierunku jakiegoś silnika z tego stulecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności