Skocz do zawartości

Przeniesienie licencji 3ds max - Aktywacja, proszę o pomoc.


buki91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem 3ds maxa od innego użytkownika (likwidacja stanowiska pracy) podpisaliśmy dokumenty oraz wysłali do autodesku. Na maila dostałem potwierdzenie a później maila zwrotnego "dziękujemy za rejestracje produktu itp" po włączeniu programu pojawiło się okienko "Licence updating" - czy coś podobnego, załadowało się i na tym koniec??? Mogę gdzieś sprawdzić czy faktycznie licencja przeszła już na mnie? Dzwoniąc na infolinie autodesk miła Pani powiedziała, że nie ma możliwości sprawdzenia... Więc jak nie oni to kto? Proszę o pomoc.

 

PS. Na maila dostałem jeszcze serial number ale tworząc konto na autodesk i wpisując później ten serial mam zapytanie dodatkowo o kod żądania... A kodu żądania nigdzie nie ma.

 

Kontaktowałem się z gościem, gdzie poprzedni użytkownik kupował program i tutaj kolejna miła osoba powiedziała że nie ma czasu sprawdzić i żeby zostawić maila z serialem to jak znajdzie chwile to sprawdzi...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Autodesk przecież musi mieć możliwość to sprawdzić. Z Adobe w takich sytuacjach najlepszy jest czat/mail. Napisz maila, ale nie do PL Autodesku.

 

Inna sprawa, że być może już sam dokument przekazania licencji jest OK. Na koncie Autodesku nie można samodzielnie rejestrować produktu? (też pytam bo nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, i tak chciałem zrobić... Założyłem konto, wpisałem kod z opakowania, potem serial number który dostałem na maila, teraz mam podać kod żądania którego nie posiadam i dalej nic nie zrobię. Kod żądania podobno generuje program ale nigdzie go niestety nie ma. Zastanawia mnie tez dlaczego nie pyta program o aktywacje... w poprzednich wersjach maxa zawsze pytał dopóki nie został aktywowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji nie było żadnego kodu. Trzeba było wpisać dane z pudełka serial i key. Nie pojawiał się żaden kod żądania ani nic podobnego. Na komputerze nie był nigdy wcześniej instalowany 3ds max... Pozostaje tylko chyba wysłać maila do autodesku...

 

Dodam jeszcze, że na komputerze jest coś takiego jak menadżer licencji autodesk i można eksportować licencję na inny komputer tak jakby była wgrana... Ale bez żadnego potwierdzenia itd?... Dziwne to wszystko dla mnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Activation Code dostałem na maila. Przy pierwszym uruchomieniu nie było nic takiego jak request code. Standardowe okienko z krótkimi tutorialami co docelowo uruchamia się wraz ze startem maxa. Może po prostu przeinstalować program?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności