Skocz do zawartości

Postac 3d: T-rex + tutorial


Szymeq

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ostatnio zrobilem takiego t-rexa i tuta z jego modelowania dla evermotion. Jeszcze nie jest skonczony bo teraz mam problem ma ktos pomysl jak na 32 ramach na gforce 2 MX i 320 ram wyrenderowac mape displ i jak to zrobic w vrayu? w zbrushu jest 6 poziom subdiv:/ prosze o pomoc

PS: wszystko mam juz z brusha wyexportowane mape displ i obj z kordynatami teraz niewiem jak to wyrenderowac w vrayu...

final_render.jpg

 

 

 

link do tuta

http://www.evermotion.org/tutorials/modeling/trex/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee tam to zrobilem bo ktos potrzebowal a z ang byly problemy bo po pl to bylo 2 x wiecej tekstu a z tym displ nie przesadzilem bo zrobilem tyle szczegolow i pelno fald na brzuchu i chcialem aby nie bylo widac poly dlatego tak duzo jest a oteksturuje jak tylko uda mi sie z mapa:) dzienks za odp

pozdr

 

Ps: zmarnowalem poly bo ten tut mial powstac migiem a teraz chyba zrobie wiecej szczegolow w maxie i dopiero wrzuce do zbrusha ale pozniej beda problemy z mapingiem. A tak wogole model to mnie nie zadowala ale zbrush zrobil swoje wierzcie mi:) zabiore sie za niego jak jutro z Digi wroce (bedzie ktos jutro jeszcze?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D hehe darowalem sobie zeby i inne detale bo bylo za malo czasu ale teraz jak bawie sie zbrushem prubuje mu nadac charakter moze dzisiaj pierwsze rendery displ w fazie malo zaawansowanej

 

PS: Tak ten tutorial mial byc dla poczatkujacych i dla tych co chcieli by zaczac zabawe z organika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności