Skocz do zawartości

Scalanie wielu obiektów


Carioca

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam nadzieję że ktoś z Was będzie mógł mi pomóc. Wygenerowałem za pomocą skyptu "pinscreen" obiekt widoczny na załączonym zrzucie. Zależy mi na tym aby scalić wszystkie boxy, tak aby siatka była jednym nieprzerwanym obiektem (lub może ktoś wie czy da się ekstrudować box za pomocą mapy?). Link do zrzutu: https://www.dropbox.com/s/qdkv30ssg5eecn4/2015-03-25_18h16_17.png?dl=0

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To umiem zrobić :). Chodzi mi o zespawanie wszystkich obiektów tak żeby nie było zbędnych krawędzi. Obiektów będzie znacznie więcej, zatem ręczne spawanie box po boxie, nie wchodzi w grę. Siatkę chcę pociąć i wyeksportować do wycięcia w sklejce na cnc, dlatego potrzebuję siatki "bez dodatków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym też myślałem, ale zależy mi na tym aby wyextrudowana powierzchnia miała kształt kwadratu i nie może mieć żadnych krzywych skośnych. Chciałbym też na tym żeby ścieżka miała mało punktów bo potem będę eksportował splajny do ilustratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlocz tak jak mowilem, dodatkowo zrob gruba teselacje na bokach, nastepnie wlacz mocna optymizacje siatki, i lekko ja popraw jezeli cos sie nie do konca bedzie zgadzalo. Albo zrob to recznie, to tez nie jest jakas mordęga by to wymodelowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@porti @Traitor - dzięki wielkie za pomoc! Jak skończę się z tym mocować to postaram się wrzucić (dla potomnych) która opcja była najlepsza. Znalazłem też plug "Greeble" który robi to o co mi chodzi ale tylko losowo i nie da się załadować mapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności