Skocz do zawartości

program do monitorowania otwartych programow


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

szukam programu, do monitorowania czasu wlaczonych programow i zliczania ich czasu dzialania. Szukalem dosc dlugo i nie znalazlem niczego co by zbieralo info bez mojego udzialu. Tzn chcialbym raz ustawic linki do execow a pozniej tylko patrzec na wykresy/logi

 

ktos moze uzywa czegos takiego?

 

ps. nie chodzi o kontrole pracownikow, tylko o staty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja uzywam Rescue Time od ponad roku, ale ten zlicza czas focusu na aplikacjach i stronach, nie ich otwarcia w tle.

 

Ma fajne mozliwosci konfiguracyjne i wyswietlanie roznych statsow.

 

edit: pozwala tez logowac czas, gdy nie uzywales kompa (po powrocie pyta co robiles, jest kilka kategorii do klikniecia, wlacznie z customem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rescue Time rewelacja! Też nie znałem. Szukam gdzie jest napisane, że nie działa offline, ale nie widzę. W sensie on chyba zbiera dane tylko dopiero jak jestes online to wysyła to przez API i możesz sobie oglądać statsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyki i aktywacja jest online, bo próbowałem, ale zaraz jeszcze raz zainstaluje i poszperam czy nie ma czytelnych logów gdzieś - moze leniwiec jakiś zapisuje to w xml'u.

 

Ogólnie całe to założenie ze stacja robocza jest online zaczyna mnie wkurzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego mi się wierzyć nie chce, że to tak działa. Ja rozumiem aktywację itp. Ale samo zliczanie nie powinno wymagać online. Wysyłanie już do statsów - jasne, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zliczanie nie wymaga trybu online. Ale masz podgląd w dashboardzie... online. Niestety nie znalazłem w samym folderze, a win7 ma fenomenalne rozwiązania do wyszukiwania plików wiec nie wiem gdzie przechowuje sesje zanim ją prześle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje :) Pawel uzywasz premium? warto kupic?

 

Tak, uzywam Premium, ale nie pamietam co daje;) JAk wspomnialem uzywam od ponad roku, jak nie wiecej.

 

- - - Połączono posty - - -

 

"RescueTime is designed to gracefully handle sudden and/or prolonged loss of internet connection. It will simply keep monitoring activity and "synch up" when it's next able to connect with the RescueTime.com servers."

 

No to macie odpowiedz:)

 

 

 

Widze, ze jest tez wersja na Androida! Szkoda, ze mam iP, ciekaw jestem na co marnuje najbardziej czas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co robisz z informacjami i czy np. korzystasz z blokowania stron tymczasowo ;)

 

Moja sie poprawila, bo dowiedzialem sie na co przeznaczam najwiecej czasu, na co marnuje, gdzie moge uszczknac wiecej, itp. Dlatego np. w ktoryms momencie wyznaczylem sobie dni bez spotkan, a ciezar pracy przenioslem na rano i wczesne popoludnie, zeby nie udawac, ze pod koniec dnia jestem w stanie cokolwiek zrobic, co wymaga wysilku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności