Skocz do zawartości

Max mi sie tnie...


MiCiEK

Rekomendowane odpowiedzi

Moje parametry to:monitor miro 17, 1,6 Athlon XP 256 DDR ram i GeForce2 Ti 64DDR...mam Windowsa XP...a przy 15000 poligonow ledwo co moge poruszac sie w viewportach... nie wiem o co chodzi...mam najnowsze sterowniki... zwiekszylem plik stronicowania na dysku i nic... mozecie mi jakos pomoc? Z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

15000 i się tnie ????????? ale kicha :/ a jak masz ustawione drivery w maxie ?? u mnie najlepiej chodzi na direct 3d i direct x 8.1 - jeśli masz inaczej to sprawdź tak :)

 

ps: po co piszesz monitor i to jeszcze na pierwszym miejscu ?? ma on według ciebie jakiś wpływ na wydajność ?? :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam monitor 17 LG stary jakiś duron 1,4 256DDR RAdeon 9200 SE 128MB i winde 2000 i tnie mi dopiero powyzej 1mln na direct3d directx9.0 :) więc coś ci działa w tle :)

 

PS monitor napisałem z przodu bo wpłuywa on na wydajnosć mojej pracy :P an 60HZ poprostu się patrzeć nie dalo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego napisalem o monitorze...tak jakos...i on nie wplywa na wydajnosc pracy;) no ale... probowalem i w directX i w openGL i tak samo LIPA...a dla jasnosci to wcale sie nie pomylilem tnie mi sie przy 15000 poly (Pietnascie tysiecy- slowinie) zeby nie bylo ze o jedno zero za malo:) macie na to jakas szczepionke?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności