Skocz do zawartości

scena 3D: A.D.2056


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A mi się tak średnio podoba...:/

Strasznie namieszałeś z tym terenem - jakieś dziwne góry może to góry lodowe a może skały, ale nijak się mają do tych wieżowców, gdzieś po prawej jakiś statek, na niebie dziwaczne balony....zdecydowanie zbyt pomieszane.

Poza tym niebo mi się nie podoba i lód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu przejarane ...poprostu snizyca..a pierwszy plan ze tak zekne pojazd pierwsza czesc miasta oraz pierwsze balony o podstawie miasta ...sa ciemniejsze aby uzyskac efekt pierwszo planowy ..reszta gory tylnaczesc miasta oraz ....pozostala czesc balonowego osiedla ...jasniejsza no moze ujmijmy to jako zasniezona....mno to tylko tyle mojej obrony wszystkim i tak dzikei za posty ..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale tu niema sniezycy ..a ja chcialem przedstawc koniec swiata ...a nie przyjemny widok dla gorkichpiechorow...sorry ale mamy inna wizje ...pozro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ramirez widzialem twoja prace nie raz nie drugi, ale z tego co znowu widze znowu przeszla metamorfoze poraz enty, znowu na gorsze. Jedna byla calkiem dobra z tego co pamiatam. Salvator ci dobra droge pokazal tylko lekko trzeba by zjechac z saturacja, dodac fog, snieg i inne smaczki. W twoim przypadku poprostu przekombinowales z filtrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raminez nie broń się tak, niewierni i tak nie zrozumieją. przerabialiśmy już to chyba obaj, ucz się.

 

vorek prawdę rzekł. Plan pierwszy pusty, poza tym ta praca wydaje się taka pusta, zamknięta, opuszczona i mała. Nie wiem, czy był to zamierzony efekt; pal diabli to, w każdym razie jesli chodzi o mnie nie za bardzo to mi akurat do gustu przypadło.

 

praca nie jest samochodem. możesz lepiej, ale nadal w miarę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że plany się zlewają. ale to że nieostro, kolory przegięte itp. to nie może być zarzut. czemu 3d ma być szklane i wypiłowane? taki koncept, taka ekpresja. dla mnie największym błędem to może tu być, że widać iż chciałeś przestrzeń pokazać, a to nie wyszlo. no i troche bym kadr zmienił. myśle że do dopracowania, ale na pewno nie do skreślenia. nie daj sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak na Ciebie to malo kontrowersyjnie wyszło ;) tym razem, nie przeaza mnie zbytnio ten koniec swiata, powiem wiecej gdybys o tym nie wspomnial to w ogole nie wzial bym tej sceny za koniec swiata...

co do kadru to zgadzam sie ze spoonem mozna by go trche zmienic poza tym subiektywnie juz to drazni mnie ten helikopter po lewej - sam nie wiem czemu

no, a poz tym to podoba mi sie klimacik....

pozdr miki (boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności