Skocz do zawartości

Tapeta - Dirty Things


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pierwszy post w 2d

 

wlasciwie umieszczam to tylko po to zeby uslyszec co o tym myslicie, zadna rewelacja, kilkadziesiat minut roboty ;)

 

moze pozamieszczam tu wiecej rzeczy kiedy wykryje choc malutka aprobate :)

 

obrazek:

http://www.kome.website.pl/dirtythings.jpg

 

ps. jak zamieszczam posta to na dole pisze 'html code is off' a ja chcialbym tu zamiescic linka, po kliknieciu ktorego otworzyloby sie nowe okno z adresem mojego obrazka - jak to zrobic?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

kompozycja mi się nie podoba, ale być może się nie znam i to taki tapeciarski styl:) Widać, że umiesz lepiej szpoa ode mnie obsługiwać- bo ja bym takiego czegś nie zrobił- ale ja to nikim jestem, więc nie traktuj ego jako komplement. I gramatyki nizna i niewiem ze czasowniki z nie piszemy oddzielnie.

p.s- masz 75 postów i nie wiesz, że można je edytować?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie jest b. słabe. nie podoba mi się sposób, w jakim zamazujesz fonty. pierwsze już lepsze. tło to jakieś, ewidentnie brushe, także dużo się nie namęczyłeś. fonty lepsze, ale znowu taka sztampa. brakuje mi w tych pracach elementu otwierającego przestrzeń, jakiejś trójwymiarowości, czy choćby wielopłaszczyznowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ueee... po tytule dirty things spodziewalem sie czegos... hmm... bardziej nagiego? ;)

 

no mi sie niebardzo podoba... zeby nie powiedziec ze zupelnie... jakies dziwne tlo i napis... no jakos mi to nie wchodzi...

 

co do tego czy link dziala to tak jak pisal harseisis trza wkleic do okienka (moze niedzialac na operze... tak jak u mnie np)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności